14:46 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Vaikas prie vandens telkinio, archyvinė nuotrauka

  Vaikų sukurti animaciniai vaizdo klipai moko saugiai elgtis prie vandens

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  1911

  Gelbėtojai surengė animacinių vaizdo klipų konkursą "Prie vandens esu saugus" ir jau apdovanojo nugalėtojus

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per penkerius metus vandens telkiniuose nuskendo 815 žmonių, iš jų 35 vaikai.

  Siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į šią skaudžią situaciją, departamentas 2016 metų spalio mėnesio pabaigoje paskelbė animacinių vaizdo klipų konkursą "Prie vandens esu saugus".

  Penktadienį, balandžio 7 dieną, Bendrajame pagalbos centre buvo apdovanoti šio konkurso nugalėtojai.

  Komisiją labiausiai sužavėjo Aliaus Mikelionio vaizdo klipai. Jis laimėjo net tris prizus. Alius užėmė ne tik pirmąją ir trečiąją vietas, bet ir tapo populiariausio klipo autoriumi.

  Susumavus komisijos rezultatus, antrąsias vietas laimėjo Rasvitos Stankutės ir Emilijos Špokaitės, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių, kurių kūrybiniam darbui vadovavo mokytoja Jolanta Kvedarienė,  ir  Birutė Venslavičiūtė, Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos mokinės, ir mokytojos Laimos Darulienės animaciniai vaizdo klipai.

  Trečiąsias vietas vertinimo komisija skyrė Tauragės rajono Lomių pagrindinės mokyklos mokiniams (mokytoja Vida Antanavičienė) ir Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos mokinei Gabijai Survilaitei (mokytoja Sigita Macienė).

  Visi konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais organizatorių prizais, diplomais ir atminimo dovanomis. Nugalėtojams buvo suteikta proga susipažinti su Bendrojo pagalbos centro veikla, apsilankyti operatorių salėje ir  pamatyti, kaip  jie dirba.

  Победители конкурса У воды я в безопасности
  Konkurso "Prie vandens esu saugus" nugalėtojai

  Vėliau jie apsilankė Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje. Konkurso dalyviai apžiūrėjo komandos patalpas, ugniagesių gelbėtojų įrangą ir gaisrinius automobilius. 

  Laimėtojų kurtus animacinius vaizdo klipus galima pasižiūrėti priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tinklalapyje.

  Tegai:
  animaciniai vaizdo klipai, konkursas, gelbėtojai, vaikai, Prie vandens esu saugus
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos