06:13 2020 Vasario 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Sostinės valdžia ragina vilniečius pasivaikščiojimų su šunimis metu surinkti savo augintinių ekskrementus ir primena, kad švara nesirūpinantiems žmonėms gresia įspėjimas arba bauda iki 120 eurų

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Šiandien Vilniuje prasidėjo kelias savaites truksianti akcija, kurios metu šunų šeimininkai bus skatinami būti atsakingais ir po pasivaikščiojimų surinkti savo augintinių ekskrementus, praneša miesto savivaldybė.

  Iki balandžio 20 dienos sostinės savivaldybės viešosios tvarkos darbuotojai drauge su policininkais lankysis įvairiuose Vilniaus parkuose, skveruose, daugiabučių rajonuose ir vilniečiams išdalins apie 700 specialių dėkliukų su maišeliais šunų ekskrementams surinkti.

  Пакеты для сбора собачьих экскрементов
  Specialūs dėkliukai su maišeliais šunų ekskrementams surinkti

  Šios akcijos tikslas — priminti vilniečiams, kad eidami pasivaikščioti su šunimi nepamirštų pasiimti maišelio su kastuvėliu ir taip gerbtų ne tik savo augintinį, bet ir aplinką, kurioje gyvena. Primename, kad maišelius su gyvūnų ekskrementais galima mesti į specialiai tam skirtas šiukšliadėžes arba į bendro naudojimo atliekų konteinerius. 

  Šį pavasarį bus suintensyvinta ir viešųjų erdvių kontrolė, kuriose užfiksuojama daugiausiai pažeidimų arba gaunama daugiausiai skundų iš kaimynų dėl savo aplinkos švara nesirūpinančių vilniečių.  

  Miesto administracija ragina visus vilniečius prisidėti prie švaresnio miesto kūrimo — surinkti gyvūnų paliktus ekskrementus, o pastebėjus asmenis, kurie nesilaiko tvarkos, apie tai pranešti Viešosios tvarkos skyriui telefonu 219 7948 arba elektroniniu paštu viesoji.tvarka@vilnius.lt.

  Už gyvūno augintinio ekskrementų nesurinkimą viešoje vietoje gresia įspėjimas arba bauda nuo 30 iki 120 eurų.

  Dar šia tema

  Medikai: pavasarį vėl gali paplisti šunų ir kačių platinamos ligos
  Socialinių tinklų žvaigždė — apkabinimus mėgstantis retriveris
  Tegai:
  surinkti savo augintinių ekskrementus, šuo, bauda, Tvarkingų augintinių akcija, Vilnius

  Svarbiausios temos