22:21 2020 Lapkričio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  47

  Visi besidomintys pasieniečių tarnyba gali apsilankyti Pasieniečių mokyklos atvirų durų renginiuose

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Gegužės 5 dieną Pasieniečių mokykloje vyks atvirų durų diena. Renginyje dalyvaus Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai su tarnybiniais šunimis ir tarnyboje naudojama ginkluote, technika bei įranga, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Renginio pradžia 10:00 val. mokyklos amfiteatrinėje salėje. Bus pristatoma pasieniečio profesija, bendri priėmimo į mokyklą ir atrankos reikalavimai. Koncertuos mokyklos kursantai.

  Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų savigynos imtynių pratimų ir kitų sporto elementų. Specialistai papasakos apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus.

  Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai galės susipažinti su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėti prie keturračio motociklo vairo. Svečiai stebės kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą.

  День открытых дверей в Школе пограничников
  VSAT naudojamas keturratis motociklas

  VSAT kinologai su tarnybiniais šunimis pristatys pažintinę programą ir papasakos apie keturkojų svarbą Lietuvos valstybės sienos gynyboje. Bus pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos.

  День открытых дверей в Школе пограничников
  VSAT kinologų pasirodymas

  Jaunuoliai galės apžiūrėti tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką, įrangą bei ekipuotę.

  VSAT Aviacijos valdybos pareigūnai dalyvius stebins sraigtasparnio skrydžiu. Bus galimybė iš arčiau pamatyti mokyklos teritorijoje nutūpusį sraigtasparnį  ir pabendrauti su pilotais.

  VSAT Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai demonstruos dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, VSAT Branduolinio saugumo kompetencijos centro specialistai — naudojamas priemones. Vyks diskusijos su pareigūnais.

  День открытых дверей в Школе пограничников
  Pasieniečiai pristato tarnyboje naudojamą ginkluotę

  Koncertuos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

  Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai galės sužinoti priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimus, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygas, suteikiamas socialines garantijas, pasidomėti kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla.

  Norintieji galės pasivaikščioti po mokyklą, auditorijose stebėti teorijos ir praktikos pamokas, aplankyti Pasieniečių muziejų, mokyklos bendrabučius, sporto sales ir šaudymo tirus.

  Mokykloje veiks valgykla. Planuojama renginio pabaiga — 14:00 val.

  Dar šia tema

  Lietuvos sieną apgins aviganiai Marsas ir Lara
  Dresūra naujai: pasieniečiai įsigijo naują kinologinę įrangą
  Tegai:
  pasieniečiai, Atvirų durų diena, Pasieniečių mokykla

  Svarbiausios temos