15:37 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Šiaulių apylinkės prokurorė prašo leisti trims mėnesiams suimti pirmadienį Kryžių kalną padegusį vyrą

  VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūros prokurorė Lilija Saldukienė kreipėsi į teismą dėl Panevėžio rajono gyventojo J. V., kuris įtariamas pirmadienį padegęs Kryžių kalną, suėmimo, praneša Lietuvos prokuratūros spaudos tarnyba.

  Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai, tiriantys padegimą, ketvirtadienį buvo informuoti, kad Panevėžio apskrities VPK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą tam pačiam Panevėžio rajono gyventojui J. V. dėl pasikėsinimo padaryti nusikaltimą bei dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

  Tyrimas buvo pradėtas, gavus duomenų, kad J. V. grasino padegti Panevėžio apygardos prokuratūrą.

  Atsižvelgdama į naujus duomenis ir siekdama užkirsti kelią naujoms nusikalstamoms veikoms prokurorė kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą, prašydama suimti įtariamąjį trims mėnesiams. Jam iki šiol yra skirta kardomoji priemonė — rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

  Klausimą dėl suėmimo Šiaulių apylinkės teismas spręs penktadienį.

  Balandžio 10 dieną, 9:34 val., skubios pagalbos telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, Jurgaičių kaime, dega Kryžių kalnas. 9:59 val. gaisras buvo užgesintas. Degė kryžiai 10 kvadratinių metrų plote.

  Balandžio 12 dieną 72 metų Panevėžio rajono gyventojas pareigūnams patvirtino, kad, padegdamas Kryžių kalną, jis padarė nusikaltimą. Vyro asmeniniu vertinimu, tai padaryti jį privertęs teismų neteisingumas jo ir jo šeimos atžvilgiu.

  Dar šia tema

  Didelis gaisras Radviliškyje paveikė Pakruojo žuvis
  Dėl pernykštės žolės deginimo sparčiai daugėja gaisrų
  Deginti sausą žolę ne tik pavojinga, bet ir brangu
  Tegai:
  Kryžių kalnas, gaisras, Lietuvos generalinė prokuratūra, Generalinė prokuratūra, prokuratūra

  Svarbiausios temos