06:04 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Gegnių skersiniai, archyvinė nuotrauka

  Vyriškis bandė nusižudyti dėl 200 eurų baudos

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  2021

  Operatyvaus policijos pareigūnų bei medikų darbo dėka Kauno apskrityje buvo išgelbėtas vyras, bandęs atimti sau gyvybę

  VILNIUS, balandžio 20 — Sputnik. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai išgelbėjo Kaišiadorių rajono gyventoją, kuris grasino pasikarti dėl jam skirtos baudos, praneša Policijos departamentas.

  Policijos pareigūnai balandžio 18 dieną apie 13:30 gavo vyro, gyvenančio Kaišiadorių rajone, pranešimą, jog jis ketina atimti savo gyvybę, nes gavo piniginę 200 eurų baudą. Vyras sakė, kad nešinas virve eina į mišką.

  Į gautą pranešimą operatyviai sureagavę Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai bei greitosios medicinos pagalbos medikai nuvykę į minėtą vietą vyro, gimusio 1962 metais, nerado.

  Pareigūnas, bendravęs su skambinusiu vyru, iš garsų pokalbio metu suprato, jog pranešėjas gali būti uždaroje patalpoje, tad buvo nuspręsta vykti į vyriškio gyvenamąją vietą.

  Atvykus rastos užrakintos durys. Durų atrakinti nepavyko dėl spynoje likusio rakto, todėl buvo iškviesti ugniagesiai, kurie išlaužę duris pateko į namą.

  Viduje vyro nesimatė, tačiau pareigūnai pastebėjo, jog lubose yra anga, kuri užkalta lentomis ir apkrauta dėžėmis. Pareigūnams kilo įtarimas, kad vyras gali būti viduje užsibarikadavęs.

  Išlaužę lentas pareigūnai pateko į angą ir iškart pastebėjo vyrą, buvusį ant gegnių skersinių, kuris iškart buvo nukabintas ir perduotas apačioje buvusiems medikams.

  Operatyvaus policijos pareigūnų bei medikų darbo dėka buvo išgelbėta vyro gyvybė.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Ugniagesiams pavyko išgelbėti merginą, kuri bandė nusižudyti
  Ekspertas: savižudybių skaičius tris kartus didesnis nei ES
  Tegai:
  policijos pareigūnai, savižudybė, Kauno apskritis
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos