16:57 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Šią savaitę Vilniuje populiari kelionių programėlė "Uber" įdeigė naują funkciją, nuo šiol vairuotojai-partneriai ir keleiviai galės susijungti, keliaudami viena kryptimi

  VILNIUS, balandžio 23 — Sputnik. Nuo penktadienio Vilniuje "Uber" partneriai-vairuotojai jau gali nurodyti kryptį, kuria ketina važiuoti, o programėlė automatiškai parenka keleivį, kurio pasirinktas kelionės tikslas yra toje pačioje miesto dalyje, pranešė sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Pavyzdžiui, iš savo darbo į namus grįžtantis partneris-vairuotojui galės pakeliui pavežti ta pačia kryptimi keliaujantį "Uber" programėlės naudotoją.

  Tokiu būdu partneriai-vairuotojai su "Uber" galės ne tik papildomai užsidirbti, bet ir sumažinti savo kasdienių kelionių išlaidas, nesvarbu, į kurią miesto vietą važiuotų — namus, darbą ar sporto klubą.

  Naujoji funkcija leidžia praktiškai įgyvendinti tai, kuomet vienu automobiliu gali pasinaudoti į dabovietes keliaujantys kaimynai.

  Iki šiol ta pačia kryptimi keliaujančius "Uber" naudotojus sujungianti funkcija buvo prieinama tik didesniuose miestuose, kuriuose veikia "Uber". Todėl jos atsiradimas  Vilniuje reiškia, kad "Uber" jau naudojasi kritinė masė žmonių.

  Vilniuje atsiradusi funkcija jau veikia 136 didžiuosiuose pasaulio miestuose. Šiuo metu "Uber" programėle galima naudotis daugiau nei 500 miestų.

  Dar šia tema

  "Uber" jau metai: apie 20 tūkst naudotojų ir šimtai vairuotojų
  Keliauk po Vilnių interneto greičiu
  Tegai:
  keleiviai, vairuotojai, taksi, Uber, Vilnius

  Svarbiausios temos