03:52 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Ignalinos atominės elektrinės uždarymas (61)
  71

  Atominės elektrinės energijos bloko reaktoriaus apsaugos sistemų valdymo patalpoje buvo pastebėti dūmai, bet, pasak AE vadovų, dūmai buvo laiku lokalizuoti, tad incidentas neturėjo įtakos nei AE veiklai, nei radiaciniam fonui

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Balandžio 23 dieną 7:07 Ignalinos atominės elektrinės 2-ojo energijos bloko reaktoriaus apsaugos sistemų valdymo patalpoje A2 703,704 suveikė priešgaisrinė signalizacija ir buvo pastebėti dūmai, praneša Iglalinos AE spaudos tarnyba.

  Dujinis manometras, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Стрингер

  Nedelsiant buvo iškviesti Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai, buvo atjungta patalpoje esančios įrangos, sukėlusios dūmų susiformavimą, įtampa ir imtasi visų būtinų priemonių saugai užtikrinti.

  Pasak Ignalinos AE vadovų, po dešimt minučių į vietą atvyko ugniagesiai, bet dūmų formavimosi priežastis jau buvo lokalizuota ir panaikinta gaisrui nespėjus prasidėti. Nukentėjusiųjų įvykio metu nebuvo.

  "Šis incidentas Ignalinos AE veiklai įtakos neturėjo, radiacinis fonas nepakitęs, branduolinei saugai įtakos nėra, darbas toliau vyksta įprastu režimu. Įvykio priežastys tiriamos", — sakoma Ignalinos AE pranešime.

  Apie įvykį buvo informuota Valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija.

  Ignalinos AE vadovai pažymėjo, kad elektrinėje griežtai laikomasi visų gaisrinės saugos įstatymų, normų ir taisyklių reikalavimų ir įvykus bet kokiam incidentui reaguojama nedelsiant.

  Temos:
  Ignalinos atominės elektrinės uždarymas (61)

  Dar šia tema

  Ignalinos AE nereikalingą turtą parduoda elektroniniu būdu
  Tegai:
  radiacinis fonas, įsidegimas, Ignalinos atominė elektrinė (IAE), Ignalina

  Svarbiausios temos