22:41 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  18

  Romų kilmės lenkų tautybės Latvijos pilietė iš Ispanijos į Rygą gabeno kanapių už 40 tūkstančių eurų, bet buvo sulaikyta Lietuvos pareigūnų ir perduota į teisėjų rankas

  VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu, praneša generalinė prokuratūra.

  Prieš teismą stos 37 metų romų kilmės lenkų tautybės Latvijos Respublikos pilietė, gabenusi per keturis kilogramus narkotinių medžiagų — kanapių.

  Narkotinių medžiagų tranzitą iš Ispanijos į Rygą pareigūnai nutraukė praėjusių metų gruodžio 7-ą dieną. Tos dienos popietę juos pasiekė informacija, kad netrukus į Šiaulius turi įvažiuoti iš Ispanijos atvykstantis mikroautobusas, vairuojamas narkotikus gabenančios moters. Praėjus valandai po gauto pranešimo įtariamoji su dviem kelioniniais krepšiais jau buvo sulaikyta netoli Ginkūnų kapinių, iš Šiaulių į Latviją vykstančiame automobilyje.

  Pareigūnų paklausta, ar ji veža ką nors neleistino, sulaikytoji prisipažino, kad turi narkotinių medžiagų. Kriminalistai iš mandarinais ir kitais maisto produktais prikimštų krepšių ištraukė keturis paketus su smulkintomis kanapėmis. Jų vertė, paskaičiuota mažmeninės prekybos gatvėje kainomis, siektų apie 40 tūkstančių eurų. Moteris šiuos paketus turėjo nugabenti į Rygą ir, manoma, už tai gauti jai pažadėtą atlygį.

  Įtariamoji tą pačią dieną buvo trims mėnesiams suimta, vėliau ši kardomoji priemonė pratęsta, ir teismo ji laukia belangėje. Už jos padarytas nusikalstamas veikas Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 10 iki 15 metų.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Vilniuje pažymėta Kanapių diena
  Gabenti narkotikų kontrabandą lietuviai dažniausiai bando pašto siuntomis
  Tyrimas: iš 54 Kauno mokyklų 35 buvo aptikti narkotinių medžiagų pėdsakų
  Kariškiui už narkotikų vartojimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų
  Tegai:
  narkotikų kurjerė, kanapės, narkotikai, Ryga, Lietuva

  Svarbiausios temos