06:04 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Poilsis prie jūros, archyvinė nuotrauka

  Vaikų vasaros stovykloms šiemet skiriamas milijonas eurų

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Švietimas Lietuvoje (126)
  30 0 0

  Apie 90% stovyklautojų bus apmokama iki 30% stovyklos kainos, vaikams iš socialiai remiamų ar gausių šeimų, neįgaliesiems bei imigrantams — 95%

  VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. Šiemet valstybė ir savivaldybės vaikų vasaros poilsiui įvairiose šalies stovyklose, švietimo ir kitose įstaigose ketina išleisti penktadaliu daugiau nei 2016-aisiais — vieną milijoną eurų, praneša Švietimo ir moklso ministerija.

  Savivaldybės vaikų vasaros stovykloms planuoja skirti 700 tūkstančių eurų, dar 300 tūkstančių — Švietimo ir mokslo ministerija.

  Anot ministrės Jurgitos Petrauskienės, "itin svarbu, kad vaikų ugdymas tęstųsi ir vasarą, kad jie galėtų prasmingai ir įdomiai leisti laisvalaikį".

  Apie 90% stovyklautojų bus apmokama iki 30% stovyklos kainos, vaikams iš socialiai remiamų ar gausių šeimų, neįgaliesiems bei imigrantams — 95%.

  Stovyklauti šalyje kviečiami ir užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai, taip pat vaikai iš Lietuvos tautinių mažumų mokyklų. Į stovyklas priimami visi mokyklinio amžiaus vaikai.

  Savivaldybės dažniausiai finansuoja vasaros dienos stovyklas mokyklose, bibliotekose, kitose švietimo ir kultūros įstaigose, bendruomenės namuose, turizmo sodybose, gamtoje.

  Temos:
  Švietimas Lietuvoje (126)

  Dar šia tema

  Valstybės paramos sulauks du ir daugiau vaikų auginančios šeimos
  Nuo gegužės Vilniaus vaikų teises saugos 6 naktiniai darbuotojai
  "Vaikų linija" ilgina darbo laiką
  "Sodinčius" iki gegužės vidurio išdalins vaikams šiltnamius
  Vaikų sukurti animaciniai vaizdo klipai moko saugiai elgtis prie vandens
  Tegai:
  vasaros stovykla, poilsis, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos