04:41 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)
  66

  Kauno meras pats nukėlė eismą draudžiantį ženklą ir mostelėjo ranka išsirikiavusiems vairuotojams, kad jie važiuotų, be to, nusifilmavo vaizdo klipe, kuriame pristatė, kaip netrukus atrodys 10 šiuo metu statomų verslo centrų

  VILNIUS, gegužės 2 — Sputnik. Septynis mėnesius trukusi Kauno hidroelektrinės (HE) tilto rekonstrukcija sėkmingai baigta — eismas jau atidarytas, praneša Kauno savivaldybė.

  Gerokai atsinaujinusį tiltą vienas pirmųjų išbandė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Ta proga jis nusifilmavo vaizdo klipe ir pakvietė visus trumpam persikelti į netolimą ateitį bei pamatyti, kaip netrukus atrodys Kaunas užbaigus dešimties šiuo metu statomų verslo centrų statybas.

  Potraukio išskirtiniams automobiliams neslepiantis Matijošaitis šįkart simboliškai sėdo prie "DeLorean DMC-12" automobilio vairo. Ši "laiko mašina" išgarsėjo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius sukurtoje fantastinėje kino juostoje "Atgal į ateitį". Pagal scenarijų, šįkart jam teko akis į akį susidurti su suirzusiais vairuotojais, negalinčiais greičiau patekti iš Petrašiūnų į Panemunę.

  "Kelias į ateitį ne visada būna lengvas. Kartais dėl gerų dalykų reikia ir pakentėti", — priešais kamerą pareiškė Matijošaitis.

  Vietoje banalių juostos kirpimo ceremonijų, kurios būdingos parodomosioms atidarymo iškilmėms, Kauno meras ėmėsi žemiškesnės užduoties. Jis tiesiog nukėlė eismą draudžiantį ženklą, vadinamąją "plytą",  patraukė į šalį atitvarus ir mostelėjo ranka išsirikiavusiems vairuotojams: "Važiuojam!".

  Jiems iš paskos patraukė ir pats Matijošaitis. Vairuodamas automobilį "iš praeities", jis pakvietė nusikelti į netolimą ateitį ir pažvelgti, kokie pokyčiai laukia Kauno per artimiausius pora metų. Parodytas dešimtukas šiuo metu mieste statomų naujų verslo centrų, žiūrovams suteikiant galimybė pamatyti, kaip jie atrodys užbaigus statybas.

  Tuo metu pernai rugsėjį prasidėjusi Kauno HE tilto rekonstrukcija sėkmingai baigta, o nuo ankstaus gegužės 2-osios ryto automobilių eismas juo atidarytas. Nauja kelio danga čia maloniai nustebins ne vien automobilių vairuotojus, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus, kurie nuo šiol gali jaustis saugiau — iš abiejų tilto galų įrengti nauji trinkelėmis grįsti šaligatviai.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)

  Dar šia tema

  Mįslingas telefonų būdelių dingimas: Kaunas laukia pasiūlymų
  Kaune atgijo "Žvaigždžių sėjikas"
  Kaunas turės savo Lietuvos krepšinio namus
  Kauno Dariaus ir Girėno stadionas turės šildomą dangą ir stogą virš tribunų
  Tegai:
  rekonstrukcija, Kauno hidroelektrinės tiltas, Kaunas

  Svarbiausios temos