06:03 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Kaune policijos pareigūnas padeda vairuotojai pakeisti pradurtą padangą, nuotrauka iš įvykio vietos

  Tarnybos laiku policija ne tik gaudo nusikaltėlius, bet ir keičia padangas

  © Photo: Policijos departamentas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  1820

  Kaune policijos pareigūnas suteikė pagalbą merginai, kurios automobilis, aštriam daiktui pradūrus automobilio padangą, sustojo prie pat policijos komisariato

  VILNIUS, gegužės 4 — Sputnik. Policijos pareigūnų pagalbos visai šalia Vyriausiojo policijos komisariato prisireikė merginai, kuriai judrioje Kauno miesto gatvėje kelionę netikėtai teko baigti aštriam daiktui pradūrus automobilio padangą, praneša Policijos departamentas.

  "Pastebėjau per langą, kad šalia komisariato, užstodamas eismą, įtartinai sustojo automobilis. Nusprendžiau nueiti pasiteirauti, ar viskas, ar nereikia pagalbos", — pasakoja nedvejojęs išsiaiškinti, kas nutiko, ir pakeisti automobilio padangą suskubęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Operatyvaus valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Egidijus Čeras.

  Kaip gi atsidėkoja gyventojai, sulaukę netikėtos pareigūnų pagalbos?

  "Nuo veido dingęs rūpestis ir šilta vairuotojos šypsena — pati geriausia padėka. Visuomet džiugu, kuomet galime kažkuo padėti", — teigė pareigūnas, pabrėždamas, kad tai neatsiejama kiekvieno pareigūno darbo dalis. 

  "Kas daugiau padėtų, jei ne jūs. Ne veltui angelai sargai", — kalbėjo jaunoji vairuotoja, besidžiaugdama, kad viskas lyg tyčia atsitiko komisariato pašonėje ir sulaukusi operatyvios pareigūnų pagalbos, taip galėjusi toliau skubėti tęsti dienos darbų.

  Policijos pareigūnai savo veiksmais dar kartą patvirtino, jog į kiekvieną gyventojų pranešimą stengiasi reaguoti tinkamai, kad laukiantys pareigūnų pagalbos gyventojai ją gautų kuo įmanoma greičiau.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Policija informoja vairuotojus apie gegužės patikrinimus keliuose
  Surink kolekciją: policija greičio režimo pažeidėjams dovanoja vaikų piešinius
  Policija su Attilu išgelbėjo pasiklydusį senolį
  Tegai:
  policijos komisariatas, automobilis, policija, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos