10:28 2018 Birželio 18
Vilnius+ 22°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1596
 • RUB72.5401
  Vilkas, archyvinė nuotrauka

  Šiaulių rajone automobilis partrenkė vilką

  © Фото: pexels.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23 0 0

  Penktadienį ryte Šiaulių rajone rastas negyvas vilkas, specialistai mano, kad jį partrenkė automobilis, gyvūnas perduotas medžiotojams

  VILNIUS, gegužės 5 — Sputnik. Penktadienį ryte, gegužės 5 dieną, Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas (ŠRAAD) gavo praneišimą apie pakelėje aptiktą negyvą vilką. Tikėtina, kad suaugęs patinas krito po susidūrimo su transporto priemone, praneša Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas.

  Negyvą vilką Šiaulių rajone, Bubių seniūnijoje, kelyje Bubiai — Ramučiai, pastebėjo pro šalį važiuojantis vairuotojas. Į įvykio vietą nuvykę ŠRAAD gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai apžiūrėjo gyvūną. Akivaizdžiai matėsi, kad gyvūnas traumuotas. Tikėtina, kad vilkas krito po susidūrimo su automobiliu. Gyvūnas perduotas vietos medžiotojams.

  Kritęs vilkas bus įskaičiuotas į sekančio vilkų medžiojimo sezono, leistinų sumedžioti vilkų limitą. 2016-2017 metų vilkų medžioklės sezonu, Šiaulių regione buvo sumedžiota 11 vilkų. Po vieną vilką sumedžiota Šiaulių bei Plungės rajonuose, du vilkai Radviliškio rajone, trys Mažeikių rajone ir keturi Kelmės rajone. Iš viso, Lietuvoje, ministro įsakymu buvo leista sumedžioti 60 vilkų.

  Dar šia tema

  Jokie vilkai nebaisūs: 103 kilogramų vilkšunis iš Kazachstano
  Joniškio rajone vilkai sudraskė medžioklinį šunį
  Tegai:
  medžioklės sezonas, vilkai, medžioklė, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos