09:22 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  716

  Vilniaus centre motociklininkai jau antrus metus iš eilės gali net septyniose vietose palikti savo motociklus visiškai nemokamai

  VILNIUS, gegužės 6 — Sputnik. Anksčiau motociklininkai savo transporto priemones palikdavo arba automobiliams skirtose vietose, arba draudžiamose zonose.

  Motociklų entuziastai jau antrus metus iš eilės savo transporto priemones sostinėje gali statyti septyniose miesto erdvėse esančiose tik motociklams skirtose stovėjimo vietose, ir tai daryti visiškai nemokamai.

  Motociklams skirtos stovėjimo vietos

  Upės gatvė 6

  Barboros Radvilaitės gatvė 6

  aikštėje šalia Daukšos gatvės, Čiurlionio gatvėje

  šalia apžvalgos aikštelės Subačiaus gatvėje

  Lukiškių aikštės prieigose

  greta Subačiaus-Strazdelio gatvių sankryžos

  Карта парковок для мотоциклов в Вильнюсе
  Motociklų nemokamos parkavimo vietos

  Motociklininkai šiose vietose savo transporto priemones gali statyti nemokamai. Vietinę rinkliavą privaloma susimokėti tiems motociklininkams, kurie naudojasi įprastomis, automobiliams skirtomis mokamomis stovėjimo vietomis.

  Stovėjimo vietos įrengtos prie lankytinų objektų ir neišnaudotuose laisvuose plotuose, įrengiant ir specialius stulpelius tarp paženklintų stovėjimo vietų, kad jose nebūtų statomi automobiliai.

  "Norime pasidžiaugti, kad stovėjimo vietos parinktos tikrai gerai — patogu jas pasiekti, jas galima rasti gražiose sostinės vietose, ir automobiliai neužstato motociklų. Jomis džiaugiasi ir motociklais keliaujantys užsienio turistai", — pastebi Asociacijos "Lietuvos motociklistų klubas (LMK)" prezidentas Mantas Televičius.

  Didžioji dalis motociklams skirtų stovėjimo vietų parinkta taip, kad nebūtų naikinamos dabar esančios automobilių stovėjimo vietos, o išnaudotos tos erdvės, kuriose negalima statyti automobilių.

  Dar šia tema

  Aplink pasaulį per dviejus metus: motociklininkų pora išvyko į kelionę
  Kauno valdžia kelia parkavimo kainas, nes nori išvengti peštynių
  Vilnius kuria palankią erdvę neįgaliesiams — daugiau parkavimo vietų centre
  Tegai:
  motociklininkai, nemokamas parkavimas, motociklas, nemokamai, parkavimas, Vilnius

  Svarbiausios temos