14:13 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Fusedmarc, archyvin4 nuotrauka

  "Fusedmarc" nenusimena: būsime mylintys ir stiprūs

  © Photo : Andres Putting / Eurovision
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)
  2710

  Viktorija Ivanovskaja ir Denisas Zujevas po antrojo "Eurovizijos" pusfinalio nesugebėjo patekti į konkurso finalą, tačiau nenusimena ir žada nepasiduoti

  VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. Nepaisant to, kad Lietuvos atstovai "Eurovizijoje" grupė "Fusedmarc" nepateko į konkurso finalą, vokalistai nenusimena ir yra patenkinti savo pasirodymu, praneša LRT.lt.

  "Padarėme tai, ką norėjome. Atėjome iki šio momento, ir tuo mūsų kelias nesibaigia. Esame laimingi dėl savo draugų, savo šalies, tų, kurie mus palaikė. Mes buvome jėga. Tai buvo labai šilta, didžiulė patirtis. Neįmanoma nupasakoti, kaip tai buvo smagu", — taip iškart po to, kai paaiškėjo, kad savo kelionės "Eurovizijoje" nebetęs, LRT.lt portalui kalbėjo grupės "Fusedmarc" vokalistė Viktorija Ivanovskaja.

  Grupės nariai tikino, kad visai nesigaili, kad dalyvavo "Eurovizijoje" ir tiki, jog likimas surengs jiems dar vieną šansą, jeigu atsiras tinkama daina.

  Grupė ketina pasilikti su visa savo komanda Kijeve iki finalo.

  Primename, kad "Didžiojo penketo" šalys (Prancūzija, Vokietija, Italija, Ispanija, Didžioji Britanija) ir konkurso šeimininkė (Ukraina) kasmet automatiškai patenka į finalą, kuris vyks gegužės 13 dieną.

  Antrajame pusfinalyje trečiuoju numeriu turėjo pasirodyti Rusijos atstovė Julija Samoilova, kuriai kovo 22 dieną Ukrainos saugumo tarnyba uždraudė įvažiuoti į šalies teritoriją trejus metus dėl to, kad ji koncertavo Kryme.

  Kijevo scenoje Samoilova planavo pristatyti dainą "Flame Is Burning", kurios vaizdo įrašas Youtube surinko daugiau kaip milijono peržiūrų.

  Ukrainos valdžia pareiškė apie savo pasiruošimą priimti Rusijos atstovą konkurse "Eurovizija-2017" tik tuo atveju, jeigu Samoilovą pakeis kitas konkursantas, neturintis problemų su Ukrainos teisėsauga.

  Temos:
  "Eurovizija-2017" Kijeve (38)

  Dar šia tema

  Kijeve įvyko pirmasis "Eurovizijos" pusfinalis
  Antras "Eurovizijos" pusfinalis vyks ketvirtadienį Kijeve
  Bilietai į "Euroviziją" vėl pasirodys prekyboje
  Tegai:
  daina, Eurovizija-2017, Fusedmarc, Kijevas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos