16:53 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)
  596

  Pernai "Lietuvos geležinkeliai" maršrutu Vilnius-Maskva-Vilnius pervežė beveik 27% mažiau keleivių nei 2015-aisiais

  VILNIUS, gegužės 12 — Sputnik. Nuo gegužės 15-osios prie maršrutu Kaliningradas-Vilnius-Maskva važiuojančio traukinio Vilniuje nebebus prikabinami trys "Lietuvos geležinkelių" vagonai — tai valstybės valdomai bendrovei kasmet atneš po daugiau nei 2 milijonų eurų naudos, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  "Maršrutas Kaliningradas-Vilnius-Maskva ir toliau išliks, tačiau Vilniuje nebeprikabinsime savo vagonų. Dėl to sumažės mūsų išlaidos, o lėšos bus nukreiptos į sritis, kurios keleiviams yra reikalingesnės — į esamus maršrutus bei keleivių pervežimo paslaugoms gerinti", — sakė "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas Linas Baužys.

  Anot jo, trijuose papildomuose vagonuose maršrutu Vilnius-Maskva vidutiniškai važiuodavo apie 20 keleivių.

  Kaliningradas-Vilnius-Maskva maršrutu važiuojantis traukinys ir toliau stos Vilniaus geležinkelio stotyje, o keleiviai galės juo vykti, įsigydami bilietus traukinyje arba pirkdami iš anksto Vilniaus geležinkelio stotyje esančiose kasose.

  Baužys sako, kad bendrovė siekia didinti veiklos efektyvumą ir užtikrinti kokybiškas paslaugas klientams. Tad priimant sprendimus sutaupyti — tai valstybės valdomai bendrovei kasmet atneš po daugiau nei 2 milijonai eurų naudos — užtikrinama, kad keleiviai nepatirtų nepatogumų.

  Praėjusiais metais "Lietuvos geležinkeliai" maršrutu Vilnius-Maskva-Vilnius pervežė beveik 27% mažiau keleivių nei 2015-aisiais. Šis maršrutas bendrovei kasmet atneša daugiau nei 2 milijonų eurų nuostolių. Atsisakius papildomų vagonų Maskvos traukinyje, per 10 metų "Lietuvos geležinkeliai" sutaupys per 26 milijonus eurų.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" paviešino informaciją apie vidaus sandorius
  "Pajūrio ekspresas" nuveš iš sostinės į Palangą ir Nidą
  Inovatyvus projektas: Lietuvoje bus kuriamas SGD varomas lokomotyvas
  Keleiviai renkasi traukinius: lyderiauja maršrutas Vilnius-Kaunas
  Tegai:
  traukiniai, Lietuvos geležinkeliai, Lietuva

  Svarbiausios temos