21:41 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Balta iltis, gera uoslė: Lietuvos tarnybiniai šunys (22)
  32

  Komandinėje įskaitoje keturias dienas Latvijoje vykusiose tarnybinių šunų meistriškumo varžybose geriausiai pasirodė Lietuvos pasieniečiai su belgų ir vokiečių aviganiais

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Lietuvos pasieniečių kinologų komanda buvo nepralenkiama 20-ajame tarptautiniame tarnybinių šunų meistriškumo čempionate Latvijoje, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Šeštadienį Rezeknėje pasibaigusiose pirmenybėse iš viso rungėsi 11 įvairių teisėsaugos žinybų komandų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Moldovos. Kiekvieną ekipą sudarė po du kinologus ir jų augintinius.

  Tarnybiniams šunims teko pademonstruoti savo sugebėjimus pėdsakų ir asmenų paieškos bei vietovės apieškos rungtyse.

  Susumavus keturias dienas vykusių varžybų rezultatus paaiškėjo, jog komandinėje įskaitoje niekas neprilygo Lietuvos pasieniečiams. Varėnos rinktinėje tarnaujantis Sigitas Sužiedėlis su belgų aviganiu Grikiu ir Ignalinos rinktinės kinologas Algirdas Zinkevičius su vokiečių aviganiu Brio Brentu iš viso surinko 608 taškus ir pasipuošė aukso medaliais.

  Победители международного конкурса среди кинологов
  Sigitas Sužiedėlis su belgų aviganiu Grikiu ir Algirdas Zinkevičius su vokiečių aviganiu Brio Brentu (nuotraukoje dešinėje)

  Antra ir trečia vietos atiteko varžybų šeimininkėms Latvijos pasieniečių ekipoms: Ludzos valdybos kinologai surinko 572,5 įskaitinio balo, Daugpilio — 556.

  Asmeninėje įskaitoje Sužiedėlis liko antras, nusileidęs varžybų nugalėtoju tapusiam Latvijos sienos apsaugos tarnybos kinologui Vjačeslavui Cirskiui.

  Temos:
  Balta iltis, gera uoslė: Lietuvos tarnybiniai šunys (22)

  Dar šia tema

  Lietuviai išrinko vardus būsimiems pasieniečiams
  Pasienyje tarnavusiems šunims reikalinga parama
  Fotofaktas: jaunutė Frambos Judith saugos pasienį nuo nusikaltėlių
  Pasieniečių tarnybinis šuo 19-mečio šilutiškio namuose aptiko kanapes
  Tegai:
  kinologai, pasieniečiai, tarnybinis šuo, Tarptautinis tarnybinių šunų meistriškumo čempionatas, Lietuva

  Svarbiausios temos