05:17 2019 Liepos 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB70.5611
  Traukinys, arcgyvinė nuotrauka

  Lietuviai renkasi traukinius: šį balandį keleivių buvo 10% daugiau nei pernai

  © Фото: Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (81)
  21 0 0

  "Lietuvos geležinkeliai" didina traukinių maršrutų pasiūlymus, todėl auga ir keleivių, kurie renkasi keliones traukiniais, skaičius, planuojami nauji maršrutai į pajūrį

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" šiemet balandį vežė 10% daugiau keleivių nei pernai balandį, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  Per visus keturis šių metų mėnesius traukiniais keliavo 4% daugiau keleivių, nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

  Didžiausias augimas balandį užfiksuotas maršrutu Vilnius-Šiauliai — net 60% daugiau keleivių nei 2016 metų balandį. Kaip teigia "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas-Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, tokį augimą lėmė bendrovės sprendimas atsižvelgiant į keleivių srautus padidinti traukinių skaičių.

  "Šiemet "Lietuvos geležinkeliai" nuosekliai investuoja į keleivių vežimo paslaugų gerinimą — balandį pasiūlėme didesnio sąstato šventinius traukinius ilgaisiais savaitgaliais. Iš augančio keleivių skaičiaus matome, kad tokie veiksmai pasiteisina", — teigia Baužys.

  Taip pat gerokai ūgtelėjo keliaujančiųjų maršrutu Vilnius-Klaipėda — balandį pervežti 41 035 keleiviai, t.y. net 34% daugiau nei pernai. Nuosekliai auga ir maršrutai Vilnius-Trakai (9%), Vilnius-Kaunas (8%) bei Vilnius-Oro uostas (11%). Augimas pastebimas ir tarptautiniame maršrute Vilnius-Minskas (10%).

  "Pajūrio ekspresas" nuveš iš sostinės į Palangą ir Nidą >>

  Didesnio keleivių skaičiaus tikimasi ir artimiausiais mėnesiais, nes bendrovė planuoja jungtinius maršrutus į Nidą ir Palangą, kuriais keleiviai pajūrio kurortus pasieks traukiniais.

  Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius "Lietuvos geležinkeliai" iš viso pervežė 1 140 185 keleivius, iš jų balandį — 306 555.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (81)

  Dar šia tema

  Tranzitas iš Kinijos į Europą vyks Lietuvos geležinkeliais
  Inovatyvus projektas: Lietuvoje bus kuriamas SGD varomas lokomotyvas
  Keleiviai renkasi traukinius: lyderiauja maršrutas Vilnius-Kaunas
  Tegai:
  kelionės, traukiniai, pajūris, Lietuvos geležinkeliai, Lietuva

  Svarbiausios temos