16:58 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)
  23

  "Lietuvos geležinkeliai" didina traukinių maršrutų pasiūlymus, todėl auga ir keleivių, kurie renkasi keliones traukiniais, skaičius, planuojami nauji maršrutai į pajūrį

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" šiemet balandį vežė 10% daugiau keleivių nei pernai balandį, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  Per visus keturis šių metų mėnesius traukiniais keliavo 4% daugiau keleivių, nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.

  Didžiausias augimas balandį užfiksuotas maršrutu Vilnius-Šiauliai — net 60% daugiau keleivių nei 2016 metų balandį. Kaip teigia "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas-Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys, tokį augimą lėmė bendrovės sprendimas atsižvelgiant į keleivių srautus padidinti traukinių skaičių.

  "Šiemet "Lietuvos geležinkeliai" nuosekliai investuoja į keleivių vežimo paslaugų gerinimą — balandį pasiūlėme didesnio sąstato šventinius traukinius ilgaisiais savaitgaliais. Iš augančio keleivių skaičiaus matome, kad tokie veiksmai pasiteisina", — teigia Baužys.

  Taip pat gerokai ūgtelėjo keliaujančiųjų maršrutu Vilnius-Klaipėda — balandį pervežti 41 035 keleiviai, t.y. net 34% daugiau nei pernai. Nuosekliai auga ir maršrutai Vilnius-Trakai (9%), Vilnius-Kaunas (8%) bei Vilnius-Oro uostas (11%). Augimas pastebimas ir tarptautiniame maršrute Vilnius-Minskas (10%).

  "Pajūrio ekspresas" nuveš iš sostinės į Palangą ir Nidą >>

  Didesnio keleivių skaičiaus tikimasi ir artimiausiais mėnesiais, nes bendrovė planuoja jungtinius maršrutus į Nidą ir Palangą, kuriais keleiviai pajūrio kurortus pasieks traukiniais.

  Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius "Lietuvos geležinkeliai" iš viso pervežė 1 140 185 keleivius, iš jų balandį — 306 555.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)

  Dar šia tema

  Tranzitas iš Kinijos į Europą vyks Lietuvos geležinkeliais
  Inovatyvus projektas: Lietuvoje bus kuriamas SGD varomas lokomotyvas
  Keleiviai renkasi traukinius: lyderiauja maršrutas Vilnius-Kaunas
  Tegai:
  kelionės, traukiniai, pajūris, Lietuvos geležinkeliai, Lietuva

  Svarbiausios temos