11:57 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  Po sezono pertraukos į Lietuvą sugrįžo tiesioginiai skrydžiai į Sankt Peterburgą

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Pirmadienį, šia kryptimi iš Vilniaus oro uosto pakils oro linijų bendrovė "RusLine", o jau po kelių savaičių, birželio 10 dieną į Sankt Peterburgą lėktuvai skris ir iš Palangos, praneša portalas madeinvilnius.com.

  Tikimasi, kad nauji skrydžiai ne tik pagerins susisiekimą tarp abiejų šalių, bet ir padidins turistų srautus.

  Oro bendrovės "RusLine" skrydžiai iš Vilniaus į Sankt Peterburgo Pulkovo oro uostą bus vykdomi visomis savaitės dienomis, išskyrus penktadienį ir šeštadienį.

  "Džiaugiamės galėdami pasiūlyti maršrutą, kuris gali ne tik prisidėti prie turizmo plėtros Lietuvoje, bet ir suteikti platesnes pasirinkimų galimybes keliautojams. Neabejoju, kad penkis kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai iš Sankt Peterburgo į Vilnių antrojo pagal dydį Rusijos miesto gyventojų nepaliks abejingų", — teigia Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

  Nuo liepos 14 dienos iki rugpjūčio 17 dienos 23:59, kol bus rekonstruojamas Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo takas, "RusLine" laikysis to paties tvarkaraščio ir keleivius skraidins iš Kauno.

  Skrydžio iš Lietuvos sostinės į Rusijos didmiestį trukmė — 1 valanda 20 minučių, keleiviai bus skraidinami 50-ies vietų "Bombardier CRJ100/CRJ200" orlaiviu.

  Bilietų naująja kryptimi kainos prasideda nuo 125 eurų į vieną pusę.

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostai pirmauja visame Baltijos regione
  Lietuvos oro uostai sieks aprėpti skrydžius po visą pasaulį
  Nauja kryptis: "airBaltic" pradėjo skrydžius iš Vilniaus į Miuncheną
  Iš Vilniaus į Kauną ir atgal galima nuvažiuoti su "CityBee"
  Tegai:
  skrydžiai, lėktuvas, RusLine, Sankt Peterburgas, Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos