06:04 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  LOGIN 2017 registracija, nuotrauka iš įvykio vietos

  Prasideda inovacijų ir technologijų festivalis "LOGIN 2017"

  © Facebook/LOGIN
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (81)
  41 0 0

  Šiemet inovacijų ir technologijų festivalis vyks Vilniaus centre ir net tris dienas moderniomis technologijomis besidominantys žmonės galės džiaugtis renginių įvairove

  VILNIUS, gegužės 24 — Sputnik. Trečiadienį prasideda didžiausias inovacijų ir technologijų festivalis LOGIN 2017, kur savo pranešimus skaitys beveik 200 Lietuvos ir užsienio pranešėjų, praneša portalas madeinvilnius.lt.

  Šiemet LOGIN iš esmės keičia per 10 metų nusistovėjusius renginio rėmus: be to, kad technologijų ir inovacijų festivalis pirmą kartą vyks ne „Litexpo" parodų rūmuose, o Vilniaus centre, inovacijų gerbėjai idėjomis tarpusavyje galės keistis net tris dienas.

  Renginys šiemet oficialiai prasidės gegužės 24 dieną, kai Vilniaus "Tech Parke" startuos LOGIN "Startup Fair". Gegužės 25-26 dienomis festivalis tęsis ir persikels į skirtingas miesto erdves, kur vyks tradiciniai LOGIN renginiai.

  Skirtingos Vilniaus senamiesčio erdvės — teatrai, viešbučiai, Lietuvos mokslų akademija ir kiti — gegužės 25 dieną taps neatpažįstamomis, nes LOGIN 2017 jas pritaikys specifinei konferencijos tematikai, kuriose savo patirtimi bei įžvalgomis dalinsis ne tik savo srities žvaigždės iš užsienio, bet ir nemažai Lietuvos fintech, technologinių naujovių bei rinkos lyderių.

  Su festivalio programa galima sisipažinti čia.

  LOGIN "Startup Fair" yra VšĮ "Versli Lietuva" organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Šis renginys kasmet sutraukia daugiau nei 100 atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, daugiau nei 50 vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

  Festivalio metu, gegužės 24-26 dienomis, "LOGIN" komanda kartu su didžiausia aviacijos įmonių grupe "Avia Solutions Group" surengs pirmąsias šalyje tarptautinės dronų lenktynių asociacijos (IDRA) pripažintas varžybas.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (81)

  Dar šia tema

  Kuo gali didžiuotis Lietuva technologijų vystymosi srityje?
  Nauja diagnostikos technologija padės mažinti antibiotikų vartojimą
  Technologijų mokyklą ant ratų aplankė daugiau nei tūkstantis mokinių
  Tegai:
  technologijos, informacinės technologijos, startuolias, LOGIN 2017, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos