06:02 2018 Vasario 19
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Muilo burbulas, archyvinė nuotrauka

  Vasaros linksmybės prasideda: "Burbuliatorius" prie Baltojo tilto

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (81)
  10810

  Pirmadienį, gegužės 29-ąją prasideda jau devintą kartą Lietuvoje rengiama pilietinė iniciatyva "Burbuliatorius", kas antrą pirmadienį galima pagyvinti miestų ir miestelių skverus muilo burbulais

  VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Pilietinė iniciatyva "Burbuliatorius" jau 9-tą kartą kviečia miestų ir miestelių gyventojus muilo burbulais pagyvinti pamėgtus skverus ir aikštes.

  Periodiniai renginiai vyksta kas antrą pirmadienį, 18:30 nuo gegužės 29-osios iki rugsėjo 5-osios, kurių metu leidžia muilo burbulus, organizuoja piknikus, dalyvauja meninėse improvizacijose, eksperimentuoja su milžiniškais muilo burbulais, praneša portalas madeinvilnius.lt.

  2009 metais Vilniuje užgimusi iniciatyva unikali tuo, kad ji vyksta vienu metu daugiau nei 12 Lietuvos ir užsienio miestų, tiesdama tiltus tarp skirtingų pasaulio miestų gyventojų.

  "Burbuliatoriaus" kūrėjai ir organizatoriai yra patys žmonės, kurie atsineša muilo burbulus į viešąsias erdves, dalinasi su naujais dalyviais.

  "Burbuliatorius" subūrė užsienyje gyvenančias lietuvių bendruomenes: prie iniciatyvos prisijungė Jungtinės Karalystės ir Skandinavijos miestai, šiais metais prie "burbuliuojančių" miestų pirmą kartą prisijungią Švedijos miestas Tranas. Ši iniciatyva plačiai pristatoma skirtingų šalių spaudoje, garsindama Lietuvos gyventojų kūrybingumą.

  Vienuose miestuose renginio metu vyksta žaidimai, iškylos, kituose — koncertai, plenerai.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (81)

  Dar šia tema

  Vasaros sezono naujovė: "Pajūrio ekspresas" nuveš prie jūros su patogumais
  Kaip praleisime šią vasarą?
  Tegai:
  muilo burbulai, vasara, Baltasis tiltas, renginiai, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos