10:18 2020 Spalio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1727
 • RUB92.3025
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (261)
  51

  Visi norintys pasivaikščioti gamtoje ir sveikai bei aktyviai praleisti laiką su artimaisiais kviečiami į Kauną, Panemunės šilą

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Birželio 3 dieną Kaune vyks nemokamas masinis ėjimo renginys visai šeimai Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybos", praneša Kauno savivaldybė.

  Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybos" Kaune jau kartą vyko — pernai, rugsėjį, daugiau nei trys tūkstančiai pozityviai nusiteikusių, įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo, žmonių susirinko pasivaikščioti Pažaislio apylinkėmis.

  Birželio 3 dieną toks vyksiantis ėjimo renginys Lietuvoje bus šeštasis. Šiemet balandžio mėnesį į Vilniuje vykusias ArthroStop "Ėjimo varžybos" užsiregistravo daugiau nei penki tūkstančiai žmonių. Organizatoriai tikisi tokio pat ar net didesnio kauniečių ir miesto svečių aktyvumo.

  "Pernai Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybų" atmosfera Kaune, Pažaislyje, buvo nuostabi. Sulaukėme tiek daug puikiai nusiteikusių žmonių, sudarėme nuostabią trasą, kurioje naujus dalykus atrado net patys kauniečiai", — pasakojo renginio organizatorė Vlada Musvydaitė.  

  Pasak Musvydaitės, šiemet tikimasi dar daugiau dalyvių, o trasa nebus ką prastesnė — ėjimo dalyviai vaikščios ir grožės gamta Panemunės šile.

  Pirmų vietų šiose Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybose" nėra, svarbiausia, kad dalyviai įveiktų bent trumpiausią trasą — 5 tūkstančių žingsnių, tai yra apie 3,5 kilometro ir finišuotų grįždami trumpesniuoju, 2 500 žingsnių, tai yra apie 1,8 kilometro taku. Eiti bus galima ir daugiau — 15 tūkstančių žingsnių (~ 10,5 kilometro).

  "Sveikatinės" 5 tūkstančių žingsnių šeimos zonoje profesionalių kineziterapeutų ir trenerių komandai bus galima palikti vaikus, kol tėvai įveiks visą trasą.

  Visi dalyviai, užsiregistravę iki gegužės 30 dienos, gaus vardinius numerius, kiti — numerius be vardų bei medinius rankų darbo medalius.

  Visi renginio dalyviai gali pretenduoti į septynias nominacijas — masiškiausia šeima, komanda, įmonė, darželis ar mokykla bei jauniausias ir vyriausias dalyvis. Tereikia registruojantis nurodyti teisingus duomenis arba įrašyti grupės, kuriai atstovaujate, pavadinimą, o, jei būsite pripažinti laimėję bent vieną iš nominacijų, būsite apdovanoti rėmėjų prizais ir diplomais.

  Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybų" organizatoriai rekomenduoja naudotis specialiai šiam renginiui sukurta mobiliąja programėle #walk15. Ja galima skaičiuoti žingsnius, stebėti deginamas kalorijas, sekti trasą žemėlapyje, kuriame taip pat yra pažymėti bei aprašyti kelyje pasitaikysiantys įdomūs objektai.

  Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybų" formatas išlieka toks pat, tačiau šiemet organizatoriai žada naujovių ir staigmenų.

  "Renginio šūkis "Keisk žingsnius į prizus", tad sekdami iniciatyvą Facebook paskyroje ir sudalyvavę varžybose tikrai neliksite tuščiomis!" — žada organizatoriai.

  Rugsėjo 16 dieną Lietuvoje vyks dar vienerios varžybos. Miestą išrinks patys ėjimo varžybų dalyviai.

  Nemokamą registraciją ir daugiau informacijos apie renginį rasite www.ejimovarzybos.lt.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (261)

  Dar šia tema

  Nuostabus kaimynas: Kaunas kviečia geriau pažinti vienas kitą
  Trims paroms Kaunas pasinerė į Viduramžius
  Beveik pusė tūkstančio kauniečių priėmė "Europos dviračių iššūkį"
  Tegai:
  aktyviai praleisti laiką, ėjimas, varžybos, Proenzi ArthroStop "Ėjimo varžybos", Kaunas

  Svarbiausios temos