00:49 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  170

  Lietuvos paštas jau antrus metus iš eilės inicijuoja vasaros darbų programą, kuri leidžia jaunuoliams užsidirbti bei suteikia galimybę pradėti karjerą, neturint patirties

  VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Besibaigiantys mokslo metai ir prasidėjusi vasara kelia rūpestį jaunuoliams, planuojantiems per atostogas padirbėti.

  Lietuvos paštas siūlo jaunimui galimybę padirbėti įvairiose Lietuvos vietose ir įgyti naudingos patirties, rašoma įmonės tinklalapyje.

  Pašto dėžė, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алиса Бабицкая

  Jaunimo įsiliejimą į darbo rinką skatinanti Lietuvos pašto iniciatyva pernai sulaukė didelio susidomėjimo. Skirstytojo, duomenų įvesties operatoriaus, klientų aptarnavimo specialisto ar pardavimo vadybininko, įvairių sričių administracijos, laiškininko ir kitokius darbus pašte išbandė net keli šimtai 16-25 metų jaunuolių.

  Šiais metais įmonė ieško finansinių paslaugų vadybininkų, klientų aptarnavimo specialistų, duomenų įvesties operatorių, skirstytojų paštuose ir Vilniaus logistikos centre, laiškininkų.

  Pasak Organizacijos vystymo departamento vadovės GiedrėsTarbūnienės, programoje dalyvaujantys jaunuoliai ne tik gali gauti darbdavio rekomendacijų, bet ir turi šansą likti nuolatiniam darbui.

  Jaunimas renkasi profesines mokyklas >>

  Anot Lietuvos pašto atstovų, įmonė suteikia galimybę susirasti vasaros darbą ne tik sostinėje ar Lietuvos didmesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose bei regionuose.

  Dar šia tema

  Kaip praleisti pirmąjį vasaros savaitgalį Vilniuje
  Moksleivių atostogos — tėvų rūpestis
  Kaip praleisime šią vasarą?
  Tegai:
  vasara, jaunimas, jaunuoliai, darbas, Lietuvos paštas, Lietuva

  Svarbiausios temos