17:00 2018 Vasario 21
Vilnius-6°C
Tiesioginis eteris
  Porsche 718 Boxster, archyvinė nuotrauka

  Jau galima nuomotis "Porsche" ir "Fiat" kabrioletus

  © Photo: CityBee
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  2910

  "CityBee" automobilių parkas įsigyjo "Porsche" ir "Fiat" kabrioletus, kad vasaros metu jais važiuodami klientai galėtų mėgautis saulėtais orais

  VILNIUS, birželio 10 - Sputnik. Automobilių trumpalaikės nuomos paslaugos "CityBee" automobilių parką papildė 30 "Fiat 500" modelio kabrioleto versijos automobilių. Kartu su jais atvyko ir išskirtinis automobilis — "Porsche 718 Boxster", praneša portalas madeinvilnius.lt.

  Klientai šiais automobiliais galės naudotis viso vasaros sezono metu.  

  "CityBee" vadovas Lukas Yla sako, kad nuolat analizuojami klientų poreikiai, todėl buvo nuspręsta vasarą papildyti automobilių parką šiltiems orams skirtomis transporto priemonėmis.

  Nuo šiol klientai "CityBee" automobilių aikštelėse ras 30 "Fiat 500" modelio kabrioletų.

  Ylos teigimu, nors Lietuvoje vasara ir nėra ilga, ji išsiskiria itin tinkamais orais važiuoti atviru automobiliu — nėra nei per karšta, nei per šalta.  

  "Kabrioleto vairavimo malonumas labiausiai atsiskleidžia mieste — nedidelis leistinas greitis važiuojant leidžia mėgautis saulėtais orais ir pasijausti vasariškos nuotaikos apimto miesto dalimi. Norėjome klientams suteikti nekasdieniškų potyrių, todėl kartu su "Fiat 500" kabrioletais suteikiame galimybę naudotis ir "Porsche 718 Boxster"", — sako Yla.

  Pasak Ylos, lietuviai nepratę turėti antro automobilio, skirto poilsiui ir atostogoms, kaip kad populiaru Vakaruose. Todėl tikimasi, kad kabrioletus panorės išbandyti ir nuosavus automobilius turintys vairuotojai. Kad pirmasis įspūdis būtų neblėstantis, pasirinktas "Porsche 718 Boxster".

  CityBee automobilis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Александр Липовец

  Vairuojant tokį automobilį lengva užsimiršti, todėl "CityBee" vadovas primena, kad išskirtinis automobilis reiškia ir didesnę atsakomybę — į jį krypsta visų aplinkinių akys, sulaukiama daug daugiau dėmesio. Tad sėdus prie "Porsche" vairo reikėtų mėgautis atviro automobilio teikiamais malonumais atsakingai ir laikytis ne tik kelių eismo taisyklių, tačiau ir vairavimo kultūros.

  "Fiat 500" kabrioletais bus galima naudotis tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir kitais "CityBee" automobiliais. Minutė naudojimosi kainuos 0,23 euro.

  "Porsche 718 Boxster" automobilio naudojimosi minutė kainuos 0,99 euro, kabrioletu bus galima važiuoti iš vieno miesto į kitą, tačiau paimti ir palikti automobilį ― tik miestų centruose esančiose jiems skirtose zonose.

  Skirtingai nuo kitų "CityBee" automobilių, šių nebus galima palikti miegamuosiuose rajonuose. Važiuojant "Porsche 718 Boxster" kabrioletu, pirmi 50 kilometrų yra nemokami, mokama tik už minutes. Viršijus 50 kilometrų, kiekvienas papildomas kilometras kainuos 0,25 euro.

  Dar šia tema

  Mylėkit vyrus — su "City Bee" galima nemokamai pasitikrinti sveikatą
  "Miesto bitutės" pasiekė Kauną
  Tegai:
  automobilių nuoma, kabrioletas, Fiat, Porsche, CityBee
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos