16:14 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (88)
  143

  Nuo ketvirtadienio, birželio 15 dienos, kiekvienas norintis susipažinti su "Lietuvos geležinkelių" istorija gali padaryti tai visiškai nemokamai — užteks tik parodyti vienkartinį kelionės bilietą

  VILNIUS, birželio 16 — Sputnik. Nuo birželio 15 dienos keleiviai „Lietuvos geležinkelių" muziejuose gali lankytis nemokamai, pranešė įmonės spaudos tarnyba.

  "Visi, turintys vienkartinį kelionės bilietą, kelionės dieną gali apsilankyti bet kuriame geležinkelių muziejuje", — rašoma pranešime.

  Šiuo metu lankytojai kviečiami į "Lietuvos geležinkelių" muziejus Vilniuje ir Šiauliuose.

  Vilniaus geležinkelio stotyje esantis Geležinkelių muziejus savo metus skaičiuoja nuo 1966 metų, o įsikūręs jis istoriniuose XIX amžiuje pastatytuose Vilniaus geležinkelio stoties keleivių rūmuose.

  Уличная экспозиция музея Литовских железных дорог в Вильнюсе
  Vilniaus geležinkelių muziejaus lauko ekspozicija

  Muziejaus salėse galima rasti autentiškų eksponatų ir modelių bei riedančių traukinukų mažiesiems. Lauko ekspozicijoje galima apžiūrėti istorinius garvežius, keleivinius traukinius ir kitą geležinkelių techniką.

  Šiaulių geležinkelio muziejus — tai žinybinis muziejus, kuriame eksponuojamos muziejinės vertybės, susijusios su Šiaulių krašto geležinkelio istorija. Muziejus yra geležinkelio infrastruktūros filialo teritorijoje.

  Šiaulių geležinkelių muziejuje veikia dvi ekspozicijos — lauko ir vidaus. Šiuo metu čia sukaupta per 6 000 eksponatų, tarp kurių yra ir įspūdinga istorinė technika: garvežiai, vikšrinės traktorių, įvairių tipų drezinos, siaurojo geležinkelio vagonas ir kita.

  Lietuvos geležinkeliai
  © Sputnik /
  Lietuvos geležinkeliai
  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (88)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" atleidžia darbuotojus
  Tegai:
  bilietai, traukinys, kelionės, traukiniai, Lietuvos geležinkeliai, Šiauliai, Vilnius

  Svarbiausios temos