12:02 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (88)
  35

  Birželio 17 dieną Vilniuje vyks Moterų bėgimas, kurio metu vilniečių ir miesto svečių laukia viešojo transporto eismo pasikeitimai

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Jau šiandien Vilniaus moterys susivienys ir bėgs 5 kilometrų trasą už "krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą kiekvienos moters gyvenime", primena Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Todėl savivaldybė informuoja apie transporto eismo pakeitimus.

  Схема ограничения движения во время забега женщин
  Transporto eismo organizavimo pakeitimai Moterų bėgimo metu

  Birželio 17 dieną 11:00-20:00 valandomis bus draudžiamas transporto eismas Upės gatvės dalyje nuo Upės gatvės 6 iki Baravyko gatvės.

  14:00-18:00 valandomis visoje kitoje bėgimo trasoje.

  Moterų bėgimas organizuojamas iš anksto numatyta trasa — moterys begs Upės gatve (nuo Baltojo tilto), Vytauto gatve, Mickevičiaus gatve per Žvėryno tiltą, Goštauto gatve apsisukant Goštauto gatvės pabaigoje šalia Geležinio Vilko gatvės ir toliau bėgant Goštauto gatve per Baltąjį tiltą iki Upės gatvės.

  Bėgiimo programa:

  15:45 Apšilimas

  16:00 5 km startas

  16:30 5 km apdovanojimai

  19:00 Renginio pabaiga

  Dėl vyksiančio bėgimo pokyčiai numatomi ir viešojo transporto eismo organizavime — bėgimo metu laikinai keisis 11-ojo autobusų maršruto trasos dalis, esanti Žvėryno rajone.

  11-ojo maršruto Žvėrynas-Senamiestis-Užupis autobusai nevažiuos Vytauto gatve ir atitinkamai nestos Džocharo Dudajevo skvero ir Vytauto stotelėse (abiem kryptimis). Tiek iš Žvėryno, tiek ir į Žvėryną vykstantys autobusai važiuos Kęstučio gatve. Autobusai atitinkamai stos visose Kęstučio gatvės esančiose stotelėse: Sėlių, Latvių, Kęstučio ir Liubarto tiltas.

  2013 metais į pirmąjį bėgimą moterims Vingio parke pakvietė Avon moterų bėgimas, 2014 metais Kudirkos aikštėje startavo pirmasis Nike She Runs naktinis bėgimas moterims, 2017 metais du moterims skirti bėgimai jungiasi ir kviečia į atsinaujinusį išskirtinai moterims ir merginoms skirtą Moterų bėgimą prie Baltojo tilto. Čia dalyvės turės įveikti naują — 5 kilometrų trasą.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (88)

  Dar šia tema

  Citadele Kauno maratonas: ne tik bėgimas, bet ir pramogos visai šeimai
  Didžiojo bėgimo šventės metu Vilniuje keisis eismo organizavimas
  Bėkime drauge: Klaipėdoje vyks viltį nešantis paramos bėgimas
  Tegai:
  eismo ribojimas, eismo organizavimo pakeitimai, viešasis transportas, Moterų bėgimas, Vilnius

  Svarbiausios temos