03:19 2018 Vasario 20
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Desertas, archyvinė nuotrauka

  "Pasaldink gyvenimą": suvagyk desertą ir paaukok labdarai

  © Фото: picjumbo.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  2810

  Vasaros sezono metu Lietuvoje galima prisidėti prie geranoriškumo "Maisto banko" akcijos, kurios metu tereikia suvalgyti desertą ir tokiu būdu padėti skurtantiesiems tautiečiams

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Socialiai atsakingi restoranai skelbia visuomeniško jautrumo mėnesį. Penkiasdešimt šalies restoranų ir kavinių savo lankytojams siūlys ragauti desertų, o gautą pelną skirs labdarai, skelbiama "Maisto banko" tinklalapyje.

  Geranoriškumo akcija vyksta iki liepos vidurio.

  "Pasaldink gyvenimą" — tai iniciatyva, kuria kviečiame visus geros valios žmonės lankytis ženklu "Pasaldink gyvenimą" pažymėtuose restoranuose ir kavinėse, skanauti specialų desertą, o visas pelnas už jį  bus skirtas "Maisto bankui" ir nepasiturinčių žmonių maitinimui.

  Akcijos iniciatorė "Maisto banko" vadovė Deimantė Žebrauskaitė teigia, kad renkant maistą skurstantiesiems trūksta finansų transportui ir kitoms išlaidoms. Todėl organizatoriai ir nusprendė kreiptis pagalbos į restoranus ir jų lankytojus. O vasara puiki proga surinkti papildomas lėšas, kuomet visi nori mėgautis ledais ar šviežais vaisiais.

  Restoranų sąrašą galima rasti čia.

  Desertų paskanauti kviečiančius stovelius jau pamatyti galima ant didmiesčiuose veikiančių restoranų. Tačiau "Maisto bankas" kviečia prisidėti ir mažesnių miestų maitintojus. "Pasaldink gyvenimą" ženklą ant savo durų jau pakabino Tauragėje veikianti studija "Šaukštelis".

  Dar šia tema

  Rudens "Maisto banko" akcija pasibaigė rekordu
  Skurdui mažinti, pensijoms ir vaikams valstybė skirs apie 0,5 mlrd eurų
  Šių metų reformos kovos su skurdu, socialine atskirtimi ir pajamų nelygybe
  Pernai beveik penktadalis Lietuvos gyventojų gyveno skurde
  Tegai:
  akcija "Maisto bankas", akcija, maistas ir gėrimai, maistas, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos