22:52 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Vandens telkinys, archyvinė nuotrauka

  Žūtys vandenyje: per savaitgalį nuskendo trys žmonės

  © Фото: unsplash.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Vanduo šį savaitgalį pasiglemžė trijų žmonių gyvybes, tarp jų vieno paauglio

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Šį savaitgalį iš vandens telkinių ugniagesiai gelbėtojai ištraukė tris nuskendusius žmones, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  Vien tik per birželio mėnesį jau nuskendo aštuoni žmonės, iš jų vienas paauglys. Dažniausiai į vandens gniaužtus patenkama dėl neatsargaus elgesio.

  Skaudi nelaimė nutiko šeštadienį, apie 17:00, Kauno rajone, Tabariškių kaime. Čia esančiame Ringaudų karjere vanduo pasiglemžė šešiolikamečio gyvybę. Narai iki tamsos ieškojo skenduolio, tačiau jiems nepavyko jo surasti. Sekmadienį jaunuolio kūną ugniagesiai rado už 25 metrų nuo kranto, keturių metrų gylyje.

  Šeštadienį, apie 18:30, buvo gautas pranešimas, kad  Kauno rajone, Altoniškių kaime, tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, žmogus jau buvo paniręs. Ugniagesiai apžiūrėjo įvykio vietą, bet skenduolio nerado. Tik kitą dieną sugrįžę jie apie 30 metrų nuo kranto, aštuonių metrų gylyje rado nuskendusį 22 metų jaunuolį.

  Penktadienį Zarasuose iš Nikajos upės ugniagesiai gelbėtojai parankinėmis priemonėmis ištraukė nenustatytos tapatybės skenduolį.

  Pernai vasarą ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinių ištraukė 65 skenduolius, iš jų šešis vaikus.   

  Šiltas oras vilioja gyventojus prie vandens telkinių. Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja — būkite atsargūs prie jų.

  Kad neįvyktų nelaimė, nesimaudykite nežinomose, nuošaliose vietose, nestovėkite ir nežaiskite ten, kur galima netikėtai įkristi į vandenį. Taip pat neplaukiokite ant pripučiamų čiužinių, padangų kamerų, savadarbių plaustų ar kitų priemonių. Neišdykaukite valtyje, nes valtis gali apvirsti. Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni, be suaugusiųjų priežiūros.

  Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

  Dar šia tema

  Neringoje vyrai ir moterys galės degintis atskirai
  Vaikų sukurti animaciniai vaizdo klipai moko saugiai elgtis prie vandens
  Tegai:
  žūtys vandenyje
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos