14:40 2018 Kovo 21
Vilnius-3°C
Tiesioginis eteris
  Triušiukas, archyvinė nuotrauka

  Pirmasis šalyje kontaktinis zoologijos sodas atvers duris Megoje

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (168)
  14121

  Zoologijos sodo erdvėje bus galima susipažinti tiek su egzotiškais gyvūnais, tokiais kaip surikata ar skunsas, tiek su voverėmis, šinšilomis ar Afrikiniais ežiukais

  VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Ketvirtadienį, birželio 22 dieną, Kauno prekybos ir laisvalaikio centre MEGA duris atvers kontaktinis zoologijos sodas — Zoopark.

  Naujoje laisvalaikio erdvėje lankytojai galės susipažinti su visais Zoopark gyventojais turėdami tiesioginį kontaktą — juos galima glostyti, maitinti, bendrauti ir stebėti.

  "Esame socialiai atsakinga įmonė,  tad užtikrinsime kiekvieno Zoopark gyventojo gerovę ir tai pagrindinis principas, kuriuo remiantis vykdysime veiklą", — teigia projektą vystančios VšĮ "Zoopark.lt" direktorius Aleksandras Gavrilovas.

  Visi Zoopark auginami gyvūnai bus prižiūrimi veterinarų, paskiepyti ir geros sveikatos.

  Kontaktinio zoologijos sodo gyvūnai iki atidarymo gyveno žmonių namuose, kituose zoologijos soduose, jie pripratę prie dėmesio ir žmonių kontakto. Projekto direktorius tikina, kad idėja gimė keliaujant užsienyje ir ieškant aktyvaus bei prasmingo laisvalaikio, kuris suteiktų patirtį ir edukacijos galimybę Lietuvos vaikams.

  "Mūsų zoologijos sode lankytojai turės galimybę ne tik pažaisti su gyvūnais, bet ir iš arčiau susipažinti su viso pasaulio gyvūnų įvairove, pavyzdžiui, paglostyti iš Šiaurės Amerikos kilusį prerijų šuniuką, sižinoti apie tukanų gyvenimą, pamatyti dešimt skirtingų papūgų. Mūsų užduotis — ne tik pramoga, bet ir edukacija", — pridūrė Gavrilovas.

  1 / 6
  © AP Photo/ National Park Service
  Dryžuotasis skunsas

  Zoopark erdvėje bus galima susipažinti tiek su egzotiškais gyvūnais, tokiais kaip surikata ar skunsas, tiek su voverėmis, šinšilomis ar Afrikiniais ežiukais. "Visi pasaulio gyvūnai yra įdomūs ir unikalūs, su visais susipažinti yra prasminga ir naudinga" — tikina projekto direktorius, — "nenorime skirstyti gyvūnų į įdomius ir ne, atsibodusius ir nematytus. Skatinsime vaikus gerbti kiekvieną gyvą būtybę".

  Zoopark atidarymas Vilniuje — 2017 metų spalį.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (168)

  Dar šia tema

  Meškiukai žaidžia su zoologijos sodo darbuotojais Krasnojarske
  Krymo zoologijos sode gimė trys Amūro tigriukai
  Vilkiukai kovojo dėl mamos dėmesio JAV zoologijos sode
  Vienos zoologijos sode pirmą kartą žmonėms pasirodė pandos-dvynukės
  Meilės atvirukai gyvūnams: kaip buvo pasveikinti gyvūnai zoologijos sode
  Tegai:
  MEGA, kontakrinis zoologijos sodas, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos