10:31 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuva — NATO dalis (178)
  107

  Karinis automobilis "HMMWV" trenkėsi lengvąjį automobilį "VW Passat", kuriuo važiavo keturios merginos; trims iš jų prireikė medicinos pagalbos, tad jos buvo nugabentos į ligoninę

  VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Birželio 20 dieną, apie 13:00 val., Marijampolės savivaldybėje, Liepynų kaime, karinis automobilis "HMMWV", vairuojamas JAV kario, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio "VW Passat" ir su juo susidūrė, praneša Lietuvos kariuomenė.

  Per eismo įvykį sužeistos trys automobilio "VW Passat" keleivės, kurioms JAV kariai nedelsdami suteikė pirmąją pagalbą. Vėliau nukentėjusiosios medicininei apžiūrai buvo išvežtos į ligoninę.

  Lietuvos kariuomenės pranešime sakoma, kad karys transporto priemonę vairavo blaivus ir su uniforma.

  Į eismo įvykį patekę JAV kariai tarnauja Minesotos Nacionalinės Gvardijos 2-ajame batalione, kuris šiuo metu dalyvauja pratybose "Geležinis Vilkas 2017".

  Šiuo metu vyksta eismo įvykio tyrimas.

  Tai jau ne pirmas įvykis, susijęs su NATO kariais Baltijos šalyse.

  Birželio pradžioje keturi iš Lietuvoje dislokuotų Vokietijos karių, būdami išgėrę, sukėlė muštynes Jonavoje ir pateko į ligoninę. Kariai dėvėjo civilių drabužius ir, matyt, turėjo laisvadienį.

  Be to, vasario mėnesį penki Čekijos kariai — taip pat su civilių drabužiais — agresyviai reikalavo įleisti juos į naktinį klubą. Aišku, jie buvo girti. Vėliau šie "anti-Šveikai" buvo išsiųsti namo, į Čekiją.

  Temos:
  Lietuva — NATO dalis (178)

  Dar šia tema

  Per savaitę keliuose: 4 žmonės žuvo, 103 nukentėjo
  Karininkai parspėja apie eismo apribojimus dėl karinės technikos judėjimo
  Saugaus eismo savaitė: vairuotojai nesieja greičio ir avarijos rizikos
  Tegai:
  ligoninė, nukentėję, NATO kariai, eismo įvykis, NATO, Lietuva

  Svarbiausios temos