14:42 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  Suskubkite pasirašyti sutartis su darželiais, nes nespėjus to padaryti patvirtintas vaiko prašymas lankyti darželį iš elektroninės sistemos bus anuliuotas ir vaikas neteks vietos grupės sąraše

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Pasirašyti sutartis su Vilniaus darželiais, kuriuos lankys jūsų vaikai, galima iki birželio 30 dienos, primena miesto savivaldybė.

  Nepasirašius sutarties iki numatytos datos, patvirtintas vaiko prašymas lankyti darželį iš elektroninės sistemos bus anuliuotas, vaikas neteks vietos grupės sąraše, o kvietimas lankyti darželį bus išsiųstas  kitam eilėje laukiančiam vaikui.

  Kol kas sutarčių dar nėra pasirašę apie 3000 tėvų.

  Tėvai ar globėjai privalo kreiptis į nurodytą darželį iki birželio 30-osios, patvirtinti vaiko atvykimą raštu ir pateikti šiuos privalomus dokumentus:

  • vaiko gimimo liudijimo kopiją;
  • medicinines pažymas (jei tokių esama);
  • dirbančių tėvų pažymą, patvirtinančią, kad įstaigos (įmonės) teikiamoje metinėje A klasės išmokų deklaracijoje gyvenamoji vieta nurodyta Vilniaus miesto savivaldybė.

  Tėvai, negalintys atvykti į darželį dėl ligos ar yra išvykę, apie tai turi pranešti darželio vadovui raštu (elektroniniu pranešimu, registruotu laišku) iki nurodytos datos ir informuoti apie darželio lankymo pradžią ir dokumentų pateikimo datą.

  Dar šia tema

  Nuo liepos darželių auklėtojų atlyginimai sieks daugiau nei 600 eurų
  Dar daugiau dėmesio: sostinės darželiuose didinamas auklėtojų skaičius
  Sostinės darželiuose bus sukurta 1,5 tūkst papildomų vietų
  Tyrimas: darželis šalia tėvų darbo vietos sutaupys 8 valandas per mėnesį
  Modulinis darželis niekuo nenusileidžia pastatytiems tradiciniu būdu
  Tegai:
  sutartis, vaikų darželiai, Vilnius

  Svarbiausios temos