17:14 2019 Lapkričio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1015
 • RUB70.4859
  Greitosios medicinos pagalbos mašina, archyvinė nuotrauka

  Sunkvežimis su JAV kariais pateko į eismo įvykį Lietuvoje, nukentėjo nėščioji

  © Sputnik . Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  105 0 0

  Nemenčinės plente susidūrus trims automobiliams — "Renault", "Toyota" ir JAV kariuomenės sunkvežimiui — nukentėjo lengvųjų automobilių vairuotojos, viena iš jų nėščia

  VILNIUS, birželio 22 — Sputnik. Sunkvežimis su JAV kariais ketvirtadienį prie Vilniaus pateko į avariją, nukentėjo nėščia moteris,  praneša RIA Novosti su nuoroda į Vilniaus miesto policijos komisariatą.

  "Pranešimas apie avariją Nemėnčinės plente buvo gautas 11:26. Susidūrė trys automobiliai — "Renault","Toyota" ir JAV kariuomenės sunkvežimis, vežęs kariškius. Susidūrino metu nukentėjo nėščia moteris", — praneša komisariatas.

  Preliminariais duomenimis, į lengvąjį automobilį "Toyota" įsirėžė "Renault". Nuo smūgio "Toyota" iššoko į priešpriešinio eismo juostą prieš važiuojantį JAV kariuomenės sunkvežimį, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio.

  "Sunkvežimiu važiavę kariai nenukentėjo. Nukentėjo lengvųjų automobilių vairuotojos, viena iš jų buvo nėščia. Sužeistos moterys nuvežtos į medicinos įstaigą", — sakoma pranešime.

  Tai ne pirmas eismo įvykis šią savaitę, į kurį pateko Baltijos šalyse dislokuoti NATO kariai.

  Antradienį Marijampolės savivaldybėje NATO karinis visureigis, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio "VW Passat", kuriuo važiavo keturios merginos, ir su juo susidūrė. Trys merginos dėl patirtų traumų buvo nuvežtos į ligoninę.

  Dar šia tema

  Karininkai parspėja apie eismo apribojimus dėl karinės technikos judėjimo
  Saugaus eismo savaitė: vairuotojai nesieja greičio ir avarijos rizikos
  Tegai:
  plentas, nukentėję, eismo įvykis, JAV kariai, Lietuva

  Svarbiausios temos