11:43 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasinerk į kino pasaulį (180)
  158

  Fantastinės dramos apie ateitį filmavimas vyks Vilniaus centre, pagrindinį vaidmenį atliks garsus britų aktorius James D‘Arcy

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Vilniuje prasidėjo bendros Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinio filmo "001Lithium X" filmavimo darbai, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

  Filmo režisierius Guy Moshe, jau pernai filmavęs Vilniuje, sugrįžta su nauja fantastine drama, kurioje pasakojama apie netolimą ateitį: dėl ozono sluoksnio sumažėjimo visoje planetoje temperatūra dieną pakyla iki 50 laipsnių šilumos. Žmonių gyvenimo ritmas apsivertė aukštyn kojom — dieną miega, naktį gyvena, o bendravimas virtualiame pasaulyje tapo norma.

  Pagrindinį vaidmenį filme atlieka garsus britų aktorius James D‘Arcy.

  Pagrindinis filmo herojus sužino, kad jo širdis nesveika. Paskutinė jo viltis — pasinaudoti vyriausybės finansuojama programa ir širdį pakeisti klonuota. Belieka tik susitarti su buvusia žmona, tačiau ji turi savo planą — pakeisti ne tik širdį, bet ir jį visą.

  Filmas nagrinėja žmonių tarpusavio santykių ir gyvo bendravimo problemas. Ribos tarp to, kas yra realu, o kas virtualu — išnyksta.

  Beveik visas filmas bus filmuojamas Vilniuje.

  Vilniaus kino biuras informuoja, kad birželio 27 — liepos 1 dienomis filmavimai vyks naktimis, laikinai draudžiant eismą Lvovo gatvėje nuo pastato Lvovo g. 53 iki Lvovo g. 41 ir draudžiant sustoti ir stovėti automobiliams minėtoje Lvovo gatvės dalyje.

  Detalus filmavimo tvarkaraštis

  Nuo birželio 27 dienos 21:00 iki birželio 28 dienos 5:00 filmavimas vyks prie pastato Lvovo g. 53, tuo metu bus draudžiamas transporto eismas Lvovo gatvėje nuo pastato Lvovo g. 53 iki Lvovo g. 41 ir draudžiama sustoti ir stovėti automobiliams minėtoje Lvovo gatvės dalyje.

  Birželio 28 dieną 18:00-19:00 trumpalaikis (iki penkių minučių) eismo stabdymas Lvovo gatvėje nuo pastato Lvovo g. 53 iki Lvovo g. 41 ir draudžiama sustoti ir stovėti automobiliams minėtoje Lvovo gatvės dalyje.

  Nuo birželio 28 dienos iki liepos 1 dienos per laikotarpi nuo 19:00 iki 5:00 draudžiamas transporto eismas Lvovo gatvėje nuo pastato Lvovo g. 53 iki Lvovo g. 41. 

  Filmavimų metu eismo draudimo vietose gyventojai, aptarnaujantis transportas ir specialiosios tarnybos galės įvažiuoti ir išvažiuoti.

  Sostinės savivaldybė atsiprašo už galimus sukeltus nepatogumus.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (180)

  Dar šia tema

  Stonio "Moteris ir Ledynas": unikali ir poetinė dokumentinio kino kalba
  Lietuvos ir dar 30 Europos šalių moksleiviai išrinko geriausią filmą
  Įvardinti festivalio "Kino pavasaris" laimėtojų vardai
  Tegai:
  kino filmavimas, Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinis filmas, "001Lithium X", James D‘Arcy, Vilnius

  Svarbiausios temos