08:32 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Apvogtas automobilis, nuotrauka iš įvykio vietos

  Klaipėdoje sulaikytas multimedijų iš automobilių vagis

  © Photo: Policijos departamentas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)
  89 0 0

  Kauno rajono gyventojas, įtariamas dviem vagystėmis iš "Volkswagen", jau buvo teistas anksčiau už vagystes bei viešosios tvarkos pažeidimą

  VILNIUS, birželio 27 — Sputnik. Klaipėdos kriminalistai nustatė ir sulaikė asmenį, kuris Palangoje įvykdė dviejų multimedijos įrenginių vagystes iš automobilių, praneša Policijos departamentas.

  2017 metų gegužės pabaigoje buvo užregistruoti du pranešimai dėl Palangoje, Kretingos ir Sodų gatvėse, įvykdytų vagysčių iš "Volkswagen Passat" automobilių, kurių metu buvo pagrobti multimedijos įrenginiai.

  Iš įvykio vietoje paliktų įkalčių buvo nustatyta, kad šiuos du nusikaltimus įvykdė vienas ir tas pats asmuo. Atlikę intensyvius tyrimo veiksmus pareigūnai sulaikė 1994 metais gimusį Kauno rajono gyventoją, pastarasis kaltintas ne tik dėl svetimo turto pagrobimo, bet ir dėl turto sugadinimo.

  Vyras šiuo metu dirbantis, tačiau anksčiau teistas už vagystes bei viešosios tvarkos pažeidimą. Šio asmens atžvilgiu buvo atliekama ir daugiau ikiteisminių tyrimų už tokio pat pobūdžio nusikaltimus, paskutinis nuosprendis už multimedijos įrenginio vagystę paskelbtas dar šių metų pradžioje, kuriuo jam paskirta bausmė — laisvės atėmimas devyniems mėnesiams, tačiau bausmės vykdymas atidėtas.

  Sulaikytajam skirta kardomoji priemonė — intensyvi priežiūra. Už svetimo turto pagrobimą įsibrovus į saugyklą jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. O už turto sugadinimą vyrui gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

  Nukentėjusieji padarytą žalą įvertino 7 000 eurų. Pagrobtas multimedijas įtariamasis iki sulaikymo jau buvo spėjęs parduoti turguje.

  Pareigūnai norėtų atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad gyventojai neretai ir patys įtakoja vieno ar kito pobūdžio nusikaltimų augimą — ieškodami internete ar turguose automobilių ir jų dalių, mobiliųjų telefonų, kompiuterių. Dažnai technikos pirkėjai nesidomi, ar daiktus parduoda tikrieji savininkai, ar daiktai nevogti.

  Policijos pareigūnai siūlo atidžiau rinktis pigesnius, naudotus daiktus, ir juos siūlančius asmenis, o siekiant apsisaugoti ir nepatirti nuostolių, prieš įsigyjant nenaujus daiktus naudotis policijos departemento prie VRM sukurtomis paieškos sistemomis.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)

  Dar šia tema

  Atėmė maistą ir 33 eurus: Lietuvos pilietį apiplėšė Baltarusijoje
  Iš turtingiausios Estijos moters pavogta 380 tūkst eurų
  "Pavogta" prabanga sukelia baimės ir įtampos kupiną gyvenimą
  Tegai:
  multimedijos įrenginiai, vagystė iš automobilio, vagystė, Klaipėda

  Svarbiausios temos