21:28 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  150

  Kelių darbuotojai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad dėl šlapios kelių dangos didėja pavojus keliuose, o dėl stipraus vėjo ant kelių gali būti nuvirtusių medžių ar nulūžusių šakų

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Stipri liūtis kelias sostinės gatves pavertė vandens telkiniais, gatvės daug kur neišvažiuojamos. Kaip rašo socialinių tinklų vartotojai, sutriko eismas Ozo, Antakalio, Narbuto, Geležinio Vilko, Ukmergės gatvėse, Vakariniame aplinkelyje, Žvėrino rajone. Be to, liūtis be elektros paliko Alytaus gyventojus.

  Bendrovės "Energijos skirstymo operatorius" duomenimis, 10:00 elektros tiekimas buvo sutrikęs daugiau kaip septyniems tūkstančiams įmonės klientų. Vilniaus regione – 4,7 tūkstančiams klientų, Alytaus – 1,3 tūkstančiams, Utenos – 1 tūkstančiui, Kauno – 412 gyventojų.

  Elektros energijos tiekimas sutriko dėl gausaus žaibavimo ir ant elektros laidų virtusių medžių. Šiuo metu Vilniaus ir Alytaus regionuose dirba 20 operatyvinių komandų, atkuriančių energijos tiekimą.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daugelyje rajonų numatoma labai smarki audra — liūtys su perkūnija, vietomis smarkios. Kai kur kruša, per škvalą vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s, kai kur — iki 25 m/s.

  Kelininkai atkreipia vairuotojų dėmesį, kad dėl stipraus vėjo ant kelių dangų, ypač miškingose vietovėse, gali būti nuvirtusių medžių ar nulūžusių šakų. 

  Dar šia tema

  Ugniagesių gelbėtojų perspėjimas: Lietuvoje laukiama smarki audra
  Tegai:
  liko be elektros, sutriko eismas, liūtis, Alytus, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos