17:08 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)
  720

  Sprendimas keisti kainodarą priimtas dėl didelio traukinių užimtumo piko valandomis

  VILNIUS, birželio 30 — Sputnik. Nuo liepos 1 dienos keičiasi bilietų kainos maršrutais Vilnius-Klaipėda ir Vilnius-Šiauliai ir atgal, praneša "Lietuvos geležinkelių" spaudos tarnyba.

  Nuo šiol traukinių bilietai ne piko metu kainuos pigiau, o perkantiems internetu bus taikoma didesnė nuolaida visiems maršrutu Vilnius-Klaipėda kursuojančių traukininių bilietams.

  Kaip teigia "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys,  sprendimas keisti kainodarą priimtas dėl didelio traukinių užimtumo. 

  "Maršrutų Vilnius-Klaipėda ir Vilnius-Šiauliai traukiniai savaitgaliais važiuoja pilni, darbo dienomis jų užimtumas tam tikru metu taip pat siekia 100%. Kad išvengtume tokių situacijų, kai į vienus traukinius sunku gauti bilietų, o kituose laisvų vietų dažniausiai yra, nusprendėme pasiūlyti keleiviams ne piko metu važiuojančiais traukiniais keliauti pigiau", — teigia Baužys. 

  Šiuo metu maršrutų Vilnius-Klaipėda ir Vilnius-Šiauliai traukiniai skirstomi į ekspreso ir greituosius. Nuo liepos tokios klasifikacijos nebeliks — jie bus skirstomi į piko ir ne piko traukinius.

  Pasak Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus, kainos piko ir ne piko traukiniuose skirsis priklausomai nuo maršruto, tačiau renkantis ne piko traukinį bus galima keliauti iki 12% pigiau, nei iki šiol.

  Maršruto Vilnius-Klaipėda bilietai 2 klase ne piko traukiniais kainuos 14,50 eurų (dabar nuo 14,50 iki 16 eurų), piko metu — 17,40 eurų. 2 klasės bilietų kaina ne piko traukiniuose Vilnius-Šiauliai sieks 9,70 eurų (dabar nuo 9,70 iki 11 eurų), o piko — 11,60 eurų.

  "Kita svarbi žinia, kurią norime siųsti savo keleiviams — planuokite keliones iš anksto ir pirkite bilietus internetu. Šiandien didelė dalis keleivių vis dar yra įpratę bilietus pirkti atvykę į stotį, iki traukinio likus keliolikai ar kelioms minutėms. Todėl raginame bilietus pirkti internetu ir taip būti ramiems dėl savo kelionės", — teigia Keleivių vežimo direkcijos direktorius.

  Nuo liepos 1 dienos visiems, perkantiems maršruto Vilnius-Klaipėda-Vilnius bilietus internetu, likus nemažiau kaip trims dienoms iki kelionės, bus taikoma 15% nuolaida. Ji, kaip ir anksčiau, bus sumuojama su kitomis "Lietuvos geležinkelių" taikomomis nuolaidomis bilietams.

  Nuo liepos 1 dienos keičiamos ir 1 klasės bilietų kainos. 1 klasės bilietai maršrutu Vilnius-Klaipėda ne piko metu kainuos 22,10 eurų (dabar nuo 17 iki 19 eurų), Vilnius-Šiauliai ne piko traukiniuose — 17,10 eurų (dabar nuo 12 iki 13 eurų). 1 klasės vietų kaina piko traukiniuose Vilnius-Klaipėda sieks 25 EUR (dabar nuo 17 iki 19 eurų). Bilietai piko traukiniuose Vilnius-Šiauliai 1-ąja klase kainuos 19 eurų (dabar nuo 12 iki 13 eurų).

  Šiuo metu į Klaipėdą iš Vilniaus važiuoja 59 traukiniai per savaitę. Nuo liepos 1 dienos bilietai pigiau kainuos 24 traukiniuose. Planuojama, kad nuo rugsėjo maršrutu Vilnius-Klaipėda važiuos dar daugiau traukinių. Maršrutu Vilnius-Šiauliai per savaitę važiuoja 18 traukinių, 16-oje iš jų bilietai bus pigesni. Bilietus įsigyti galima www.traukiniobilietas.lt

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkelių" muziejus galima aplankyti nemokamai
  Vasaros sezono naujovė: "Pajūrio ekspresas" nuveš prie jūros su patogumais
  Keleiviai renkasi traukinius: lyderiauja maršrutas Vilnius-Kaunas
  Tegai:
  traukinio bilietų nuolaidos, Lietuvos geležinkeliai, Klaipėda, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos