04:07 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  Trūkus slėginiam fekalinės nuotekų trasos vamzdžiui, nuotekos iš jo plūstelėjo į Nerį

  VILNIUS, liepos 5 — Sputnik. Pirmadienio pavakarę Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Vilniaus miesto agentūros pareigūnai, gavo pranešimą, kad sostinėje į Nerį teka fekalijos, praneša Aplinkos ministerija.

  Specialistai nedelsiant išvyko į įvykio vietą tarp Vaidilutės gatvės ir palei upę einančio dviračių tako.

  Miškelyje iš po žemių šlaitu žemyn link dviračių tako į Nerį bėgo nuotekos. Jautėsi stiprus specifinis jų kvapas.

  Iškviesti UAB "Vilniaus vandenys" darbuotojai nustatė, kad trūko slėginis fekalinės nuotekų trasos vamzdis. Vilniaus RAAD specialistai paėmė nuotekų mėginius ir išmatavo debitą — čia per sekundę tekėjo apie du litrus fekalijų. Išsiaiškinus, kuris vamzdis trūko, apie 20:20 buvo išjungtas siurblys, tačiau nuotekos vis dar tekėjo apie dvi valandas.

  Vilniaus RAAD atliks neplaninį UAB "Vilniaus vandenys" patikrinimą. Tikimasi, kad šis patikrinimas padės įmonei išsiaiškinti problemas, dėl kurių jau antrą kartą šią vasarą į Nerį išbėgo fekalijų.

  Nelaimė Vilniuje: vamzdžių avarija Upės gatvėje>>

  Pirmasis incidentas įvyko birželio 29 dieną, kai po smarkios liūties "Vilniaus vandenų" administruojamoje nuotekų trasoje sutriko nuotekų siurblinės darbas Upės gatvėje ir į Nerį pradėjo tekėti lietaus vanduo, susimaišęs su nevalytomis buitinėmis nuotekomis.

  Dar šia tema

  Neriai padaryta daugiau nei 300 tūkst eurų žala
  Tegai:
  fekalinė nuotekų trasa, užteršimas, nuotekos, Neris

  Svarbiausios temos