01:46 2020 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)
  56

  "Lietuvos geležinkeliai" nesprendė įrodyti, kad yra valstybės dalis ir Mindaugo karūnavimo dienos proga papuošė traukinius valstybės simboliu Vyčiu

  VILNIUS, liepos 6 — Sputnik. Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" paskelbė, kad yra valstybės dalis ir išlydėjo į kelionę pirmuosius traukinius, papuoštus valstybės simboliu — Vyčiu, skelbia įmonės spaudos tarnyba.

  Liepos 5 dieną Vilniaus geležinkelio stotyje surengtame renginyje į kelionę palydėti pirmieji Lietuvos valstybės simboliu Vyčiu papuošti „Lietuvos geležinkelių" traukiniai.

  Simboliniame renginyje dalyvavo profesorius Liudas Mažylis, suradęs Vasario 16-osios akto originalą, susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir „Lietuvos geležinkelių" vadovas Mantas Bartuška.

  "Praeityje Lietuvos geležinkeliai" sulaukė daug pagrįstos kritikos dėl neskaidraus paramos skirstymo, įtartinų sandorių. Dėl savo uždarumo bendrovė net buvo pradėta vadinti "valstybe valstybėje". Mes visa tai siekiame pakeisti iš esmės. Pirmiausia, vadovaudamiesi atvirumo ir skaidrumo principais. Esame ne praeities stereotipų saistoma bendrovė, mes esame valstybės dalis ir didžiuodamiesi tuo šiandien sveikiname Lietuvą su artėjančia Valstybės diena", — trečiadienį Vilniaus geležinkelio stotyje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška.

  Per artimiausius mėnesius planuojama valstybės simboliais papuošti visus traukinius ir lokomotyvus.

  Pasak "Lietuvos geležinkelių" vadovo, tai simbolinis žingsnis, iliustruojantis vieną iš penkių svarbiausių bendrovės prioritetų — tapti įmone, kuriančia didžiausią naudą Lietuvos žmonėms. Visa tai žymi pirmieji nuveikti darbai ir ambicingi tikslai.

  "Lietuvos geležinkeliai" rado būdą sutaupyti >>

  "Lietuvos geležinkeliai" išsikėlė ir visuomenei pristatė penkis prioritetus: tapti bendrove, teikiančia didžiausią naudą Lietuvos žmonėms, suburti geriausią komandą Lietuvoje, atsidurti tarp penkių didžiausių krovinių vežėjų Europos Sąjungoje, sukurti sąlygas keleiviams pasiekti pajūrį traukiniais per greičiau nei 3 valandas ir kelionę į Europą vykdyti 240 km/h greičiu.

  Pernai gegužę tuometiniam "Lietuvos geležinkelių" direktoriaus pavaduotojui Stasiui Gudvaliui buvo pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, vykdant neskaidrius didelės vertės geležinkelių remonto ir statybos konkursus.

  Lietuvos geležinkeliai
  © Sputnik /
  Lietuvos geležinkeliai
  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (87)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" ir "Orlen" susitarė dėl tarifų
  "Lietuvos geležinkelių" muziejus galima aplankyti nemokamai
  "Lietuvos geležinkeliai" atleidžia darbuotojus
  Tegai:
  Vytis, valstybės simbolis, Lietuvos herbo simbolis Vytis, Mindaugo karūnavimo diena, Lietuvos geležinkeliai, Lietuva

  Svarbiausios temos