12:13 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  312

  Nekilnojamojo turto bendrovė pranešė, kad planuoja jau rugpjūtį Vilniuje pradėti komisariato ir areštinės statybas

  VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Rugpjūtį prasidės naujo komisariato ir areštinės Vilniuje statybos darbai, pranešė nekilnojamojo turto bendrovės "MG Valda" dukterinė įmonė "PPP Projektas", investuojanti į projektą.

  Pranešama, kad darbai truks dvejus metus.

  Pagal šį projektą planuojama pastatyti naują Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) areštinę ir sostinės 1-ąjį policijos komisariatą. Abu objektai bus pastatyti per dvejus metus, o 15 metų policija tęs partnerystę su privačiu investuotoju ir išsipirks šiuos pastatus. Per visą sutarties laikotarpį privatus investuotojas rūpinsis ir pastatų valdymu bei priežiūra.

  Pagrindiniai tikslai, kurie buvo iškelti pastatams, — funkcionalumas ir užtikrintas darbo efektyvumo bei aptarnavimo sąlygų gerinimas. Abiejuose pastatuose didelis dėmesys bus skiriamas modernioms ir erdvesnėms, lankytojams aptarnauti skirtoms patalpoms.

  Nauja areštinė

  Nauja 7600 kvadratinių metrų 100 vietų areštinė, kartu su kriminalistų bloku, bus pastatyta šalia dabartinio Vilniaus apskrities VPK pastato, esančio Birželio 23-osios gatvėje 16.

  Проект комиссариата и тюрьмы в Вильнюсе
  Areštinės projektas

  Ją sudarys du pagrindiniai segmentai — policijos komisariato administracinės patalpos ir jų viduje esantis areštinės blokas. Pirmasis pastato aukštas bus suskirstytas į kelias zonas, skirtas lankytojams aptarnauti; apklausos ar atpažinimo patalpas, trumpalaikio pasimatymo patalpas, raštinę, teismo salę, licencijavimo skyrių, atskirame bloke bus areštinės sulaikymo kameros, kiemeliai suimtiesiems pasivaikščioti.

  Antrame ir trečiame pastato aukštuose ketinama įrengti policijos komisariato atskirų departamentų ir skyrių administracines patalpas.

  Naujas komisariatas

  Tuo tarpu daugiau nei 3700 kvadratinių metrų sostinės 1-asis policijos komisariatas iškils Antakalnyje (Petro Vileišio gatvė 20C), šalia Bendrojo pagalbos centro pastato.

  Проект комиссариата и тюрьмы в Вильнюсе
  Taip atrodys naujas komisariatas

  Jame bus įrengta speciali automobilių stovėjimo aikštelė, rūsys su laikino sulaikymo patalpomis, archyvu ir ginklų saugykla. Pirmasis pastato aukštas bus skirtas lankytojams aptarnauti, o 2-4 aukštuose planuojama įrengti komisariato darbuotojų darbo kabinetus.

  Tai pirmasis policijos istorijoje viešojo ir privataus verslo partnerystės projektas, kai privatus verslas finansuos policijos pastatų statybą. Skaičiuojama, kad projektas kainuos beveik 56 milijonus eurų.

  Vilniaus miesto vyriausiasis policijos komisariatas buvo įkurtas 1991 metais.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Policija parodė pinigų klastotojo butą
  Videofaktas: Kauno policija parodė prostitutės butą
  Vairuotojų dėmesiui: liepą vyks kelių policijos reidai
  Policija ketina kovoti už naujus tarnybinius automobilius
  Tegai:
  areštinė, policijos komisariatas, projektas, policija, statyba, Vilnius

  Svarbiausios temos