18:45 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)
  264

  Nuo šiol keliauti į Klaipėdą — dar patogiau, nes nuo penktadienio iš Vilniaus į pajūrio sostinę važiuos atnaujinti vagonai

  VILNIUS, liepos 26 — Sputnik. Nuo liepos 28 dienos į Klaipėdą važiuos atnaujinti keleiviniai vagonai. 930Aa tipo vagonams buvo atliktas kapitalinis remontas, tad nuo šiol keleiviams kelionė į Klaipėdą bus dar patogesnė, pranešė "Lietuvos geležinkelių" spaudos tarnyba.

  Keleivių pamėgti vagonai, anksčiau važiuodavę maršrutu Vilnius-Klaipėda-Vilnius, buvo iš pagrindų suremontuoti tiek viduje, tiek išorėje. Šiuose keleiviniuose vagonuose yra 56 sėdimos vietos, vagonai yra atviro tipo. Kiekviename vagone taip pat yra 2 kupė, kuriose — po 6 sėdimas vietas, tad čia važiuoti patogu keliaujančioms šeimoms ar draugų kompanijoms.

  Atnaujinti vagonai į Klaipėdą važiuos penktadienį, 17:45. Maršrutas Vilnius-Klaipėda yra vienas populiariausių "Lietuvos geležinkelių" vietinio susisiekimo maršrutų.

  Ne piko metu Vilnius-Klaipėda keleiviai traukiniu važiuos iki 12% pigiau >>

  Birželį šiuo maršrutu keliavo 10% daugiau keleivių nei praėjusiais metais. Viso per šių metų birželį vietinio susisiekimo maršrutuose traukiniais keliavo beveik 324 tūkstančių keleivių — 4% daugiau, nei 2016 metų birželį.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" papuošė traukinius Vyčiu
  Laikinai galioja 10% nuolaida traukinio Vilnius–Klaipėda bilietams
  Tegai:
  vagonas, Pajūrio ekspresas, kelionės, pajūris, Lietuvos geležinkeliai, Klaipėda, Vilnius

  Svarbiausios temos