07:23 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Švietimas Lietuvoje (169)
  200

  Gabrielius Buzas ir Gustė Čėsnaitė visus penkis egzaminus išlaikė, gavę 100 balų

  VILNIUS, liepos 28 Sputnik. Šalies abiturientai ir profesinių įstaigų mokiniai, sėkmingiausiai išlaikiusieji brandos bei profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus, Vyriausybės rūmuose gavo apdovanojimus iš ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio rankų, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

  Šiais metais geriausiai abitūros egzaminus išlaikė du abiturientai, gavę po penkis šimtukus — Gabrielius Buzas iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ir Gustė Čėsnaitė iš Klaipėdos licėjaus.

  Po keturis šimtukus surinko 24 abiturientai iš Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Marijampolės, Šilutės, Vilniaus mokyklų. Trijų šimtukų sulaukė 101 mokinys. Ypač daug moksleivių, gavusių 3-4 šimtukus, mokėsi Vilniaus licėjuje (19), Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (18), Vilniaus jėzuitų gimnazijoje (12), Klaipėdos ",Ąžuolyno" gimnazijoje (9).

  Iš viso Lietuvoje šimtukininkų, egzaminus išlaikiusių bent vienu šiuo maksimaliu įvertinimu, būryje yra net 1 733 jauni žmonės. 1 394, tai yra 80,5%, iš jų jau pakviesti studijuoti į Lietuvos aukštąsias.

  Aukščiausius įvertinimus iš profesinės kvalifikacijos egzamino pelnė 10 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Zarasų ir Visagino profesinio mokymo įstaigų.

  Temos:
  Švietimas Lietuvoje (169)

  Dar šia tema

  Aukštųjų mokyklų studentais šiais metais tapo daugiau nei 22 tūkst asmenų
  Kur stoti: labiausiai studentus vilioja Vilniaus universitetas
  Šiemet "šimtukininkų" būryje 1733 jaunuoliai
  Tegai:
  abiturientai, egzaminas, Vyriausybė, Gustė Čėsnaitė, Gabrielius Buzas

  Svarbiausios temos