11:12 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  15

  Kai liga staigiai pasibeldžia į duris, policijos pareigūnams tenka pabūti ir slaugytojais, ir psichologais

  VILNIUS, rugpjūčio 8 — Sputnik. Šiaulių pareigūnai Inesa Gavrilova ir Žilvinas Drąsutis sulaukė šiaulietės dėkingumo žodžių už tai, kad pirmieji atvyko į pagalbą jos sergančiai senyvai mamai, puikiai ja pasirūpino ir nepaliko tol, kol moteris buvo saugiai išvežta į ligoninę. Šiaulietė įsitikinusi, jei ne pareigūnų jautrumas, staigi liga galėjo prišaukti ir didesnę bėdą, praneša Policijos departamentas.

  Darbo diena Šiaulių miesto ir rajono policijos veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Inesai Gavrilovai ir to paties skyriaus tyrėjui Žilvinui Drąsučiui jau ėjo į pabaigą, kai budėtojas juos išsiuntė į daugiabutį Paukščių take. Praeiviai pastebėjo, kaip persisvėrusi per langą senyva moteris šaukiasi pagalbos.

  Po kelių minučių pareigūnai jau buvo senolės bute. Pasirodo, sustreikavus sveikatai, ji nesugebėjo surinkti dukros ar pagalbos telefono numerio, nuėjusi iki lango ji šaukėsi praeivių pagalbos.

  Pareigūnai nedelsiant ėmėsi veiksmų. Greit surado dukros telefono numerį ir paskambino jai, iš jos sužinojo, kur padėti reikalingi vaistai, taip pat iškvietė medikus.

  Kol medikai vyko, pareigūnai padėjo jai apsirengti, surado dokumentus, sudėjo kitus reikalingus daiktus.

  Net atvykus greitajai pagalbai ir grįžus senolės dukrai, jie nesitraukė nuo ligonės — palydėjo iki medikų automobilio.

  Praėjus parai po įvykio Šiaulių apskrities policijos vadovai gavo jautrų senolės artimųjų laišką.

  "Norime padėkoti pareigūnams — Inesai Gavrilovai ir Žilvinui Drąsučiui už supratingumą, dėmesingumą, atjautą. Prieš kelias dienas mūsų šeimoje nutiko bėda. Pirmieji į pagalbą atskubėjo policijos pareigūnai. Jie elgėsi, kaip tikri angelai sargai. Malonu, kad jų jautrumas padėjo tiek staiga susirgusiai mamai, tiek išsigandusiems šeimos nariams. Nelaimės minutę, aš pati, senjorės dukra, vargu ar būčiau geriau galėjusi pasirūpinti savo mama. Jie — nuostabūs žmonės. Geriausios jiems kloties linki visa išgelbėtos močiutė šeima ir pati senjorė. Ačiū. Mamos sveikata ligoninėje sparčiai gerėja. Tai ir pareigūnų nuopelnas. Jei ne jų jautrumas, staigi liga galėjo prišaukti ir didesnę bėdą", — parašyta laiške.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Tarnybos laiku policija ne tik gaudo nusikaltėlius, bet ir keičia padangas
  Mokiniai su policininkais sukūrė spalvinimo knygelę, kaip elgtis saugiai
  Policijos pareigūnė šiukšlių konteineryje aptiko šuniuką
  Tegai:
  policijos pareigūnai, Šiauliai

  Svarbiausios temos