13:39 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Pagrindine krepšinio klubo "Lietuvos ryto" rėmėja tapusi Japonijos finansų inovacijų bendrovė klubui skirs daugiau nei 500 tūkstančių eurų paramos, ir tai bus didžiausia klubo gauta finansinė parama per visą Lietuvos krepšinio istoriją

  VILNIUS, rugpjūčio 8 Sputnik. Vilniaus krepšinio klubo "Lietuvos rytas" pagrindine rėmėja tapo Japonijos bendrovė "The NEM.io Foundation", vystanti ir plėtojanti finansų revoliucija vadinamąją decentralizuotą finansinių transakcijų technologiją (angl. blockchain) bei skaitmeninę valiutą XEM, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.  

  Į Lietuvos ir Europos rinkas žengianti įmonė iš Japonijos sostinės klubui skirs daugiau nei 500 tūkstančių eurų paramos. Pasak klubo atstovų, tai didžiausia profesionalaus krepšinio klubo gauta sezonui skirta finansinė parama per visą Lietuvos krepšinio istoriją.

  Pasak Vilniaus miesto administracijos, bendradarbiavimas su Japonijos finansinių inovacijų bendrove yra gera žinia ne tik atgimstančiam krepšinio klubui, bet ir Vilniui bei visai Lietuvai, nes leis siekti ambicingų tikslų krepšinio aikštelėje ir džiuginti pergalėmis vilniečius. 

  "Dar svarbiau, kad į Lietuvą ateina technologija, kuri turėtų pakeisti finansų sistemą visame pasaulyje. Tokios įmonės atėjimas prisidės prie Vilniaus siekio tapti finansinių inovacijų centru Europoje ir leis Vilniui tapti pirmąja sostine, kur taip plačiai naudojami blockchain sprendimai", — pažymėjo administracijoje.

  "The NEM.io Foundation" prezidentas Lon Wong sako besidžiaugiantis, kad prisidės prie vieno žinomiausių Lietuvos krepšinio klubų būsimų pergalių ir galės lietuviams pristatyti naujausias finansų technologijas. 

  "Mes džiaugiamės tapę krepšinio klubo "Lietuvos rytas" rėmėjais ir taip užmezgę svarbų ryšį su Vilniaus miestu. Bendradarbiavimas leis Lietuvos gyventojams įvertinti mūsų plėtojamos skaitmeninės valiutos XEM privalumus ir taip per meilę krepšiniui susipažinti su finansinių technologijų naujovėmis", — teigia Wong.

  Rėmėjo skirta parama bus naudojama naujų pajėgių žaidėjų įsigijimui, užtikrins papildomų investicijų paieškas bei padės pasiekti prieš sezoną keliamus tikslus. Pagal rėmimo sutartį NEM gavo teisę populiarinti skaitmeninę valiutą XEM krepšinio klubo renginiuose, taip pat diegti ją mokėjimo sistemose. Susitarimas apima ir plataus masto visuomenės švietimo kampaniją visame Vilniaus mieste.

  Klubo vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis sako, kad šis susitarimas — tai didelė parama klubui.

  "Kartu su parama į klubą ateina ir nauji būdai, kaip sirgaliai galės paremti komandą, naudodami skaitmenines valiutas. Tai galbūt virs nauju sporto rėmimo standartu Europoje", — sako Kurtinaitis. 

  Permainos laukia ne tik krepšinio klubo, bet ir sirgalių bei visos klubo struktūros. "Lietuvos rytas" taps pirmąja komanda, kurios administracija bus valdoma per blockchain technologiją. Decentralizuotą finansinių transakcijų technologijos bus diegiamos ir į klubo infrastruktūrą.

  Apie "The NEM.io Foundation"

  "The NEM.io Foundation" yra šešta pagal dydį blockchain ir skaitmeninės valiutos technologijų bendrovė, kuri vertinama 1,7 milijardų eurų. Ji yra pagrindinė blockchain technologijos teikėja.

  Blockchain technologija atsirado 2008 metais ir šiuo metu laikoma perspektyviausia finansų technologija, kuri remiasi decentralizuotomis transakcijomis, leidžiančiomis atlikti pinigų pervedimus be vieno finansinio centro. Blockchain pervedimai dažniausiai atliekami su virtualiomis valiutomis.

  Įmonės plėtojamą skaitmeninę valiutą XEM kai kurie investuotojai laiko labiausiai tinkama teikti globalioms finansinėms paslaugoms ir infrastruktūros programoms.

  Dar šia tema

  "Žalgiris": Sovietų krepšinio veidrodis
  Kaunas turės savo Lietuvos krepšinio namus
  Lietuvos ambasada JAV: krepšininkai kilę iš Lietuvos, o ne TSRS
  Tegai:
  finansinė parama, krepšinio klubas, krepšinis, The NEM.io Foundation, Lietuvos rytas, Lietuva

  Svarbiausios temos