17:43 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)
  47

  Žolinių ir ilgojo savaitgalio proga "Lietuvos geležinkeliai" padės vilniečiams grįžti namo ir todėl antradienį, rugpjūčio 15-ąją paleidžiamas papildomas Pajūrio ekspresas

  VILNIUS, rugpjūčio 10 — Sputnik. Ilgąjį Žolinių savaitgalį prie jūros praleidę poilsiautojai į sostinę galės grįžti traukiniu.

  Rugpjūčio 15 dieną, antradienį, maršrutais Nida-Vilnius ir Palanga-Vilnius važiuos papildomas Pajūrio ekspresas, pranešė "Lietuvos geležinkelių" spaudos tarnyba.

  Traukiniai ir autobusai važiuos įprastu sekmadienio tvarkaraščiu.

  Rugpjūčio 15 dieną, autobusai iš Nidos autobusų stoties išvyks 16:30, iš Preilos autobusų stotelės — 16:40, Pervalkos autobusų stotelės — 16:55, iš Juodkrantės autobusų stotelės — 17:15.

  Iš Palangos, prie senosios autobusų stoties, autobusai išvyks 18:20, iš naujosios autobusų stoties — 18:25. Traukinys iš Klaipėdos geležinkelio stoties išvyks 18:30, iš Kretingos geležinkelio stoties — 18:53.

  Pajūrio ekspresas — tai šią vasarą "Lietuvos geležinkelių" poilsiautojams pasiūlyta naujovė, kuria keleiviai pajūrio kurortus gali pasiekti keliaudami šiuolaikišku ir patogiu traukiniu.

  Poilsiautojai, įsigiję "Pajūrio ekspreso" bilietus, traukiniu keliauja iki Kretingos arba Klaipėdos, kur jų laukia specialūs autobusai, vežantys juos iki reikiamo kurorto. Keleiviams nereikia pirkti atskiro autobuso bilieto. Vykstantiems į Nidą nereikia rūpintis ir kelto bilietu ar rinkliava už įvažiavimą į Neringą. Tokia pati tvarka galioja ir grįžtantiems iš kurortų — nusipirkus traukinio bilietą, nereikia papildomai mokėti už autobuso bilietą ar vietines rinkliavas.

  Nuolaidos

  Keliaujantiems šeimomis Pajūrio eksprese siūlomos nemokamos pramogos mažiesiems ir specialios nuolaidos. 3 asmenų šeima bilietą į Palangą ir atgal gali įsigyti už 90 eurų, į Nidą ir atgal — už 99 eurus. Šeimos bilietų nuolaidos taikomos ir 5 asmenų grupėms, kuriose yra 1-2 suaugusieji ir bent vienas vaikas iki 18 metų — tokie keleiviai gauna 21% nuolaidą kelionės bilietui.

  Visiems keleiviams Pajūrio eksprese galioja ir kitos traukiniuose taikomos nuolaidos: lojalumo kortelės, lengvatos studentams, vaikams ir t.t.

  Siekiant taupyti poilsiautojų laiką, Pajūrio ekspreso traukiniai iki Kretingos važiuoja nestodami. Šiuolaikišku traukiniu keliaujantys poilsiautojai gali naudotis nemokamu Wi-Fi ryšiu, užsisakyti užkandžių ir gėrimų, mažiesiems siūlomi nemokami stalo žaidimai, knygelės, žaislai, o suaugusiesiems — laikraščiai ir žurnalai.

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (90)

  Dar šia tema

  Ne piko metu Vilnius-Klaipėda keleiviai traukiniu važiuos iki 12% pigiau
  Keleiviai renkasi traukinius: lyderiauja maršrutas Vilnius-Kaunas
  Laikinai galioja 10% nuolaida traukinio Vilnius–Klaipėda bilietams
  Tegai:
  Pajūrio ekspresas, savaitgalio kelionė, savaitgalis, pajūris, Žolinės

  Svarbiausios temos