16:45 2018 Vasario 22
Vilnius-8°C
Tiesioginis eteris
  Wizz Air, archyvinė nuotrauka

  "Wizz Air" vykdys reisus iš Vilniaus į Gdanską

  © Photo: Made in vilnius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (57)
  86 0 0

  Planuojama, kad "Wizz Air" reisai taps puikia kelionės automobiliu ar autobusu alternatyva, sutrumpinsiančia kelionės laiką tarp Vilniaus ir Gdansko septynis kartus

  VILNIUS, rugpjūčio 11 Sputnik. Didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje "Wizz Air" nuo šių metų gruodžio vykdys reisus iš Vilniaus į Gdanską, praneša Vilniaus oro uosto spaudos tarnyba.

  Skrydžiai iš Vilniaus į Gdanską bus vykdomi tris kartus per savaitę — antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo gruodžio 21 dienos. Bilietai kainuos nuo 9,99 euro, į kainą nuo spalio 29 dienos įeis nemokamas rankinis bagažas, kurio išmatavimai atitinka 55 x 40 x 23 centimetrų matmenis.

  "Džiaugiamės naujaisiais "Wizz Air" skrydžiais į Gdanską ir tikimės, kad jie dar labiau padidins augantį turistų srautą tarp Lietuvos ir Lenkijos, taip pat pagerins susisiekimą ne tik su Gdansku, turinčiu didžiausią jūrų uostą šalyje, bet ir su Lenkijos Pomeranijos regionu. Skrydžiai bus puiki kelionės automobiliu ar autobusu alternatyva, sutrumpinsianti kelionės laiką tarp Vilniaus ir Gdansko septynis kartus", — sakė Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

  Rezervuoti vietas visuose bendrovės siūlomuose skrydžiuose iš Gdansko ir Vilniaus galima naudojantis nemokama "Wizz Air" mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (57)

  Dar šia tema

  Kauno oro uostas pasiruošęs priimti visus keleivius iš Vilniaus
  Dar vienas patrauklus maršrutas: skrydžiai iš Vilniaus į Geteborgą Švedijoje
  Lietuvos oro uostai: daugėja skrydžių ir keleivių
  Tegai:
  skrydžiai, Wizz Air, Gdanskas, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos