03:34 2018 Vasario 26
Vilnius-19°C
Tiesioginis eteris
  Gedimino kalnas Minnecraft, archyvinė nuotrauka

  "Minecraft" kūrėjai per tris naktis pastatė Gedimino kalną

  © LABAS
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  6010

  "Minecraft" žaidėjų komanda perkėlė Gedimino kalną į virtualų žaidimo pasaulį

  VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Po trijų naktų geriausių Lietuvos "Minecraft" žaidėjų komanda perkėlė Gedimino kalną ir aplink jį esančią teritoriją į virtualų pasaulį, pranešė portalas madeinvilnius.lt.

  Komandai statybose padėjo ne tik žvaigždės, bet ir visi šalies gyventojai rinkdami papildomus statinius. Dabar pasivaikščioti po iškilusias vietas žaidime gali kiekvienas norintis.

  "Labai džiaugiamės, kad vos per tris naktis pavyko virtualiai atstatyti vieną žymiausių Lietuvos vietų. Sulaukėme daug žmonių pasiūlymų, kuriuos ir įgyvendinome žaidime. Todėl mūsų tikslas buvo ne tik atkurti Gedimino kalną ir jo apylinkes "Minecraft‘e", bet ir pasitelkti kūrybiškumą įvairiems papildomiems statiniams. Dabar kiekvienas norintis gali patyrinėti šią legendinę vietą, kad ir kur bebūtų", — sako Karolis Rimkus, projektą inicijavusio prekės ženklo "Labas" ambasadorius.

  Iniciatyvą virtualiai atstatyti Gedimino kalną ir aplink ją esančią teritoriją prieš dvi savaites paskelbė "Labas" kartu su žinomų Lietuvos "Minecraft" žaidėjų komanda.

  "Gedimino kalno ir jo apylinkių statybos buvo kur kas didesnis iššūkis, nei tikėjomės. Pati teritorija yra gana didelė, todėl mūsų dešimties žmonių komanda nuosekliai kūrė ją pasitelkdama detalius žemėlapius. Dar smagiau buvo statyti žmonių išrinktus objektus — galėjome panaudoti visą savo fantaziją ir dabar galutinis variantas atrodo tikrai įspūdingai", — sako Darius Kniūkšta, komandos architektas.

  Facebook lankytojai galėjo rinktis, ką dar norėtų išvysti pastatyto ant Gedimino kalno ar šalia jo. Todėl "Minecraft" aplinkoje kalno viduje žaidėjai ras kartingus, kils dirižabliu, Valdovų rūmų kiemelyje galės atsipalaiduoti baseine, o Sereikiškių parke — paplaukioti Venecijos kanalu.

  Prie statybų taip pat prisidėjo komikai Mantas Katleris ir Mantas Bartuševičius, kurie Katedros aikštėje kūrė milžinišką cepeliną.

  Kiekvienas norintis gali iš arti apžiūrėti virtualų Gedimino kalną, Katedrą, Valdovų rūmus, Lietuvos nacionalinį muziejų ir papildomus kūrybiškus objektus. Tai jie gali padaryti žaidime "Minecraft" prisijungę prie serverio adresu labas.tryskubai.lt. 

  Dar šia tema

  "Sega" žaidimai mobiliesiems įrenginiams bus nemokami
  Lietuvių kompiuterinių žaidimų kūrėjų laukia sėkmė
  Tegai:
  virtuali realybė, Gedimino kalnas, Minecraft, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos