13:18 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 20°C
Tiesioginis eteris
  Robbie Williamso koncertas, archyvinė nuotrauka

  Robbie Williams nustebino lietuvius žodžiu "ačiū" rusų kalba

  © Sputnik / Рамиль Ситдиков
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  384 0 0

  Robbie Williams koncerto metu Vilniuje ištarė rusišką žodį "spasibo" ("ačiū") — tačiau tai nebuvo padėka, o tik dainos "Party Like a Russian" dalis

  VILNIUS, rugpjūčio 17 Sputnik. Britų dainininkas Robbie Williams savo pasirodymo metu Vilniaus Vingio parke kelis kartus ištarė "ačiū" rusų kalba, praneša RIA Novosti.

  Olegas Gazmanovas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Климентьев

  Rusiškas žodis buvo pasakytas dainos "Party Like a Russian" atlikimo metu — Williams keletą kartų pasakė žodį "spasibo". Tai pritraukė ypatingą Lietuvos žiniasklaidos dėmesį.

  "Britų superžvaigždė Robbie Williamsas, užlipęs ant scenos ir atlikęs pirmuosius keturis kūrinius, nustebino susirinkusią minią rusiškai sušukęs: "Spasibo". Tačiau miniai atlikėjas nedėkojo, tai buvo vienos iš dainų "Party like russians"  žodžių dalis", — rašo Lietuvos naujienų agentūra lrytas.lt.

  Naujienų agentūra delfi praneša, kad britų dainininko elgesys galėjo sugluminti susirinkusius.

  "Atlikdamas vieną pirmųjų kūrinių "Party Like a Russian" Williamsas kelissyk pakartojo žodį "spasibo", rusų kalboje reiškiantį padėką. Dainos nežinančius klausytojus toks atlikėjo elgesys galėjo sugluminti", — rašo naujienų agentūra.

  Thank you Lithuania…magical tonight Vilnius x #robbielive

  A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on Aug 16, 2017 at 2:28pm PDT

   

  Robbie Williams antrą kartą atvyksta į Lietuvą su koncertais. Vakar dainininkas pristatė lietuviams naują albumą "The Heavy Entertainment Show".

  Dainos "Party Like a Russian" muzika pagrįsta Sergejaus Prokofjevo kūriniu "Riterių šokis" iš baleto "Romeo ir Džuljeta". Vaizdo klipe šiai dainai šoka balerinos apsirengusios mundurais. Williams dainuoja apie "ypatingo tipo žmonių" gyvenimo būdą, kurie "atima pinigus iš visos tautos". Jie "nesišypso, kol nereikia ko nors parduoti", — sakoma dainos tekste. Ant muzikanto stalo yra varškėčiai, grikių košė ir kiaušinis — taip jis mato tipišką rusų maistą.

  Dar šia tema

  Vasara Instagram: "Kings of Leon" koncertas Vilniuje
  Ačiū tau, Islandija: Vilniuje iškils dainininkės Bjork skulptūra iš ledo
  PSY gavo "Briliantinį Youtube mygtuką" už naują vaizdo klipą
  Tegai:
  koncertas, Robbie Williams, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos