13:18 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 20°C
Tiesioginis eteris
  Cigaretės, archyvinė nuotrauka

  Klaipėdos gyventojas areštuotas už kontrabandą

  © KmG's Randomizzing world
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (154)
  8 0 0

  Vyras įkliuvo su įkaičiais — savo garaže jis laikė baltarusiškių cigarečių kontrabandą, buvo aptikta ir išimta 3 230 pakelių

  VILNIUS, rugpjūčio 17 Sputnik. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė cigarečių kontrabanda užsiimantį Klaipėdos gyventoją, praneša VSAT spaudos tarnyba.

  Trečiadienį Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei Specialiosios paskirties komandos pasieniečiai patikrino Klaipėdos mieste esantį garažų masyvą. Turėta žinių, kad čia gali būti sandėliuojamas rūkalų krovinys.

  Netrukus paaiškėjo, kad informacija pasitvirtino —  prie vieno garažo pasieniečiai užklupo 43-erių Klaipėdos miesto gyventoją, kuris iš čia pat stovėjusio automobilio "Opel Zafira" krovė cigaretes.

  Iš viso Pagėgių rinktinės kriminalistai automobilyje ir garaže aptiko 3 230 pakelių "Fest", "NZ Gold Super Slims" ir "Minsk Capital" rūkalų, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

  Tą pačią dieną pasieniečiai atliko kratą vyro bute Klaipėdoje. Jos metu rasta dar 30 pakelių neteisėtų rūkalų "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas, llaipėdietis po apklausos sulaikytas. Automobilis ir rūkalai laikinai saugomi Pagėgių rinktinėje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (154)

  Dar šia tema

  Cigarečių kontrabandininkas Šalčininkų rajone turėjo nuosavą sandėlį
  Šimtai kg narkotikų ir 64 mln cigarečių: muitinės "laimikis" per pusmetį
  Lietuviai vis dar neteisėtai išveža į Britaniją šuniukus
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos