16:16 2018 Vasario 24
Vilnius-10°C
Tiesioginis eteris
  Velomaratonas, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje rengiamas dviračių maratonas

  © Photo: Facebook/Velomaratonas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  6610

  Aštuntus metus iš eilės Lietuvos sostinėje vyks dviračių maratonas "Vilnius — 2017"; senamiesčio gatvės bus atviros dviračių sporto mėgėjams, o štai automobilių ir viešojo transporto priemonių eismas bus ribotas

  VILNIUS, rugpjūčio 18 Sputnik. Šį sekmadienį, rugpjūčio 20 dieną, sostinėje vyks "Velomaratonas Vilnius 2017".

  Dviračių maratono trasą, esančią miesto senamiestyje, galės išbandyti trijų kategorijų dviratininkai — vaikai, mėgėjai ir profesionalai.

  Renginiai prasidės 9:00 Toyota Sport ir Toyota Semi-sport važiavimu. 12:00 vyks riedučių, papirtukų, riedlenčių važiavimai. 13:00 prasidės vaikų važiavimas. 14:00 vyks mėgėjų važiavimas dviračiais.

  Dviratininkai savo jėgas galės išbandyti 10, 20 ir 30 kilometrų atstumo distancijose. Vaikų trasa driekiasi 2,4 kilometro.

  Velomaratono Vilnius 2017 trasa
  "Velomaratono Vilnius 2017" trasa

  Organizatoriai primena, kad visi norintieji dar gali registruotis ir dalyvauti velomaratone. Tai galima padaryti intermetu ir atvykus į registracijos punktą Ozo prekybos centre (ketvirtadienį-šeštadienį) arba Seimo aikštėje (sekmadienį).

  Žinomas dviratininkų treneris Vaidas Rimkus linki velomaratono dalyviams saugaus važinėjimo ir ragina laikytis kelių svarbių rekomendacijų, jo pateikiamų trumpame vaizdo įraše.

  Rugpjūčio 20 dieną nuo 4:30 iki 18:00 bus draudžiamas transporto (taip pat ir viešojo transporto) eismas ir draudžiama statyti transporto priemones visoje dviračių maratono trasoje. Sekmadienį, renginio metu, nuo 6:00 iki 18:00 keisis ir viešojo transporto eismas.

  Sėkmingai debiutavęs ir "Metų sporto renginys 2010" pripažinimą pelnęs maratonas turi rimtą potencialą tapti didžiausiu dviračių kultūrą puoselėjančiu renginiu Baltijos Šalyse.

  Dar šia tema

  Iš Vilniaus į Kauną dviratį galima vežtis nemokamai
  Beveik pusė tūkstančio kauniečių priėmė "Europos dviračių iššūkį"
  Vilnius kviečia šeimas praleisti laisvadienius ant dviračio
  Dviratininkų Vilnius: kur šiemet atsiras nauji dviračių takai
  Tegai:
  dviračių maratonas, Velomaratonas Vilnius 2017, Lietuva, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos