16:20 2018 Vasario 24
Vilnius-10°C
Tiesioginis eteris
  Maisto festivalis, archyvinė nuotrauka

  "Keulė rūkė" kviečia į "Gatvės bazarą"

  © Sputnik/ Вадим Анцупов
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (82)
  8901

  Sekmadienį Vilniuje, stoties rajone vyks alternatyvus maisto festivalis “Gatvės bazaras“, kuris bandys pakeisti tradiciją ir suburti smulkius gamintojus, organizatoriai žada ir vietnamietiško gatvės maisto, ir čeburekų, ir vinilinių plokštelių

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Šiandien, rugpjūčio 20-ąją, stoties rajone vyks gatvės festivalis "Gatvės bazaras", pranešė restoranas "Keulė rūkė" Facebook paskyroje.

  Šis festivalis keičia miesto maisto kultūrą, čia žadama suburti smulkius gamintojus, nuo vietnamietiško gatvės maisto iki čeburekų.

  Ekskliuzyvinė gatvės maisto gamintojų divizija, 80's 90's "second hand" daiktų pirkliai rinksis šalia ir pačiame restorane "Keulė rūkė" nuo 12:00.

  Maisto festivalis Gatvės bazaras restorane Keulė rūkė
  Maisto festivalis "Gatvės bazaras" restorane "Keulė rūkė"

  "Gatvės bazaras" bus pirmas gatvės maisto turgus Vilniuje, kuriame prekiauti galės ne tik "foodtruckai" ir restoranai, bet ir maisto entuziastai, kaimynai ar draugai.

  "Gatvės bazaras" padės stoties rajonui atgauti šurmulio dvasią atvesdamas stipriausius, jau gerai žinomus ir dar besikuriančius maisto projektus bei drąsiausius gastronominių nuotykių ieškotojus. O visa tai apgaubs nuo visų rūpesčių apsauganti ir nostalgija alsuojanti traškančių vinilinių plokštelių muzika.

  Festivalis "Gatvės bazaras" rugpjūčio 20 dieną, sekmadienį, nuo 12:00 iki 20:00 vyks restorano "Keulė Rūkė" (Pylimo gatvė 66) terasoje ir prieigose, įėjimas nemokamas.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (82)

  Dar šia tema

  "Lėtas turgus" naujoje vietoje — šviežias maistas Basanavičiaus gatvėje
  Tegai:
  maisto festivalis, maistas ir gėrimai, maistas, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos