16:57 2020 Sausio 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Tarptautinė moterų trenerė Tamara Ra pasidalino, kaip rasti vyrą, su kuriuo galima drąsiai kurti šeimą

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Tarptautinė moterų trenerė Tamara Ra moko, kaip ištekėti už idealaus vyro, praneša Sputnik Kazachstanas.

  Šią paslaptį ji atskleidė labdaros susitikime su moterimis Astanoje.

  "Jei norite susieti gyvenimą su tobulu vyru, kuris jus dievins, pirmiausia reikia tapti tobula moterimi. Žinote, kas yra įdomiausia? Tai nėra sunku. Sveikata slypi jaunystėje", — sakė Ra.

  Dešimčių asmenybės ugdymo programų autorė yra įsitikinusi: pasiekti užsibrėžto tikslo galima per trumpą laiką, tereikia sipraus noro. Kiekvieną rytą Tamara Ra rekomenduoja gerti vandenį "užkalbant" jį. Pokalbiai su skysčiu apie tai, ko nori siela, materializuoja mintis, mano trenerė.

  "Visos pasaulio moterys ir vyrai gyvena 5-iais, daugiausiai 10 procentų savo sugebėjimų. Jūs galite būti dvidešimt kartų sveikesnė ir energingesnė, dvidešimt kartų gražesnė ir turtingesnė", — pridūrė Ra.

  Pasak moterų trenerio, prabangios vestuvės yra moters, kuris supranta savo grožį, darbo rezultatas. Tuo tikslu Tamara Ra rekomenduoja stebėti sveikatą, mėgautis kontrastiniu dušu didinant perėjimų tarp karšto ir šalto vandens skaičių.

  Dar šia tema

  Latviškos pavardės suklaidino Jaroslavlio santuokų rūmų darbuotojus
  Vienalytė santuoka Nepriklausomybės dienos proga: kaip įrodyti meilę tėvynei
  Jaunavedžiai vis dažniau santuoką registruoja bažnyčioje
  Santuokos sudaromos danguje, o Vilniuje — ant stogų
  Tegai:
  santuoka, laimė

  Svarbiausios temos